Wpis z mikrobloga

Mireczki jacy ludzie są dziwni to nawet sobie sprawy z tego nie zdawałam, ale do rzeczy. Rozwożę sobie paczki i zazwyczaj jeżeli mam podany numer kontaktowy to dzwonię uprzedzić, że zaraz wpadnę z paczką, dzisiaj miałam paczkę do pewnego pana oklejoną całą taśmami z sexshopu, zdziwiłam się troszeczkę, bo zazwyczaj takie paczki są jakoś dyskretniej pakowane, zadzwoniłam pod podany numer, umówiłam się z panem pod domem, pan (a raczej chłopak koło 20lat) zaczął się ostro tłumaczyć, że to nie dla niego, że to w------r dla jego znajomej na 18 urodziny itp. Wzięłam pieniądze i pojechałam, po godzinie dostaję smsa z numeru tego chłopaka. Patrzcie sami :) zachciało się chłopakowi #heheszki robić.

#coolstory #bekazniebieskichpaskow #pracbaza #praca #podrywajzwykopem
ojaadaj20 - Mireczki jacy ludzie są dziwni to nawet sobie sprawy z tego nie zdawałam,...

źródło: comment_TvRalLMdqf6noOa7TtaPeJzonpQdqHna.jpg

Pobierz
  • 77
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@przemyslany_nick: ty wiesz lepiej, ja wiem lepiej i tym sposobem do niczego nie dojdziemy xD w moich opowieściach jest ZAWSZE nutka prawdy xD w jej też pewnie - miała dostawę ale była nudna i postanowiła ją trochę udekorować. Ja się nie czepiam, tylko widzę zależność. Moje opowieści są tak abstrakcyjne, że czytelnik jest w stanie się tego domyślić. Tutaj tego nie ma - ale ja się domyśliłem. Czy dobrze czy nie wie to tylko autor xD Mogę się mylić i jest to prawdą, ale post z wyliczanką jest moimi skromnymi przemyśleniami - doszedłem do wniosku, że to fejk. I tyle xD nikogo nie pouczam nie walczę nie czepiam się.

Czy @ojaadaj20 poczułaś się, abym prowadził z tobą:
  • Odpowiedz
@Aberworthy: z grzeczności powie że nie, ale pewnie się tak poczuła, bo jom demaskujesz na siłę w ogóle nie wiadomo po co xD Ja bym się poczuł urażony i wypierany z mirkowego wyścigu szczuruw ale i tak bym napisał "heheh aber no co Ty wiem że napisałeś to dla bezpieczeństwa czytajoncych żeby nie wysyłali dziwnych smsów do kuryjerów bo życie to nie mirko i jeszcze by taki pobił albo zgwałcił"
  • Odpowiedz