Wpis z mikrobloga

#praca #emigracja #pracazagranica #modameska

#sorekabbey - mój blog o życiu w południowym Yorkshire ;)

Witam państwa ;) W dzisiejszym odcinku zakupy na siebie samego! Cóż takiego?

Otóż w środe rano mam rozmowe o prace o pomoc administracyjną.

A będąc w centrum #barnsley stwierdziłem, że kupie pare fajnych rzeczy. Konkretnie garnitur, spodnie, koszule, buty, krawat.. Otóż, będąc w primarku, tk max i paru innych i nie natrafiając na nic fajnego zboaczyłem ten sklep, Greenwoods! Przemiły starszy Pan zmierzył mnie okiem i idealnie dopasował garnitur, koszule, spodnie oraz krawat nie pytając nawet o moje upodobania (a trafił w nie genialnie). Do tego trafiłem na promocje i za wszystko na zdjęciu dałem 85Ł.. A właściwie 111Ł, bo w promocji była inna koszula i inny krawat (a ja chciałem tą czarną ;> ), ale dodatkowa koszula i krawat się zawsze przyda ;) Kupiłem wszystko co chciałem i jestem bardzo zadowolony #swag

I jeszcze za podcięcie końcówek włosów i umodelowanie brody dałem 5Ł ;)

Teraz tylko mam nadzieje, że środowa rozmowa pójdzie sprawnie.. ;) #rozmowakwalifikacyjna

I dorzucam zdjęcie #pokazmorde
źródło: comment_Qj6ZNz3alB3r7agh9FVB25ozq7GlNbp8.jpg
  • 11
@sorek: każdy facet przechodzi przez etap wczesnej brody. Jednak większość ją goli bo podobnie jak w Twoim przypadku wyglądają ona słabo. Z wiekiem zarost Ci się wzmocni i koło 40 zapuść sobie znowu. Wąsy podłączą Ci się linią z brodą i będzie to wyglądać spoko. Obecnie jest niewyjściowo. Nothing personal. spodnie masz z deka za długie dlatego masz fale.
@o90: Tak, spodnie 2cm za długie, tu się zgodze. Co do brody - mnie odpowiada - i mojej dziewczynie. Czyli 2 najważniejsze rzeczy są zapewnione ;) Nikt nie powiedzial, ze broda musi byc super gęsta choć fakt - wąsy są tutaj najsłabszym elementem ;) Zawsze mogę mówić, że jestem żydem ;> Albo Vikingiem ;>