Wpis z mikrobloga

@SiekYersky: Czy ja Cię obrażam? Czy obraziłem kogokolwiek? Po prostu nie podobają mi się treści wrzucane przez Faktytvn, mogę dodać na czarną listę ale wolałbym czegoś więcej. To nic, że moja opinia niewiele znaczy, ale przynajmniej ją wyraziłem.

@WinyI: zgoda masz rację, język należy szanować.
  • Odpowiedz
@WinyI: W-------ą mnie strasznie teksty dorośnij, gimbaza, lekcje @Styrmir: @SiekYersky itp. Typowe opinie dla ludzi, którzy niedawno sami stali się doroślii. Co to wnosi do tematu i jaki ma w tym cel? Bardzo łatwo rozpoznać osobę dorosłą, bo już dawno przestała przejmować się swoim i cudzym wiekiem, chyba że w kontekście tęsknoty do młodości.
  • Odpowiedz
@entaroadun: Nie, to twoje opinie są typowe dla gimbazy. I nie mam tu na myśli wieku, a pewną mentalność, którą można mieć i po czterdziestce. Z tego co piszesz wynika, że g---o wiesz o wielu sprawach, jeszcze więcej znasz ich pobieżnie, gdzieś coś usłyszałeś, coś zobaczyłeś, ktoś ci coś powiedział i na tej podstawie ferujesz wyrokami, wydajesz sądy. To bardzo widać po charakterze twoich wpisów.

Gdyby pięć osób dookoła powiedziało
  • Odpowiedz
@WinyI: Być może masz rację, być może nie. Nie znamy się osobiście i nigdy się nie poznamy, a rozpracowywanie czyjegoś profilu psychologicznego na temat fachowej diagnostyki internetowego konta jest co najmniej śmieszne.

Co do tematu, nie podoba mi się to, że pomimo krótkiego stażu na wykopie, to konto już zdążyło kilka razy manipulować opiniamii. Nigdzie nie dałem też znać o swojej wiedzy politycznej czy też jej braku i nie o
  • Odpowiedz
rozpracowywanie czyjegoś profilu psychologicznego na temat fachowej diagnostyki internetowego konta jest co najmniej śmieszne.


@entaroadun: Wyciągam wnioski na podstawie twoich wpisów i na ich podstawie cię oceniam. Taki kreujesz tu swój wizerunek, więc się nie dziw, że mam o tobie takie zdanie. Nie mam pojęcia jaki jesteś w "realu" i nie obchodzi mnie to, bo rozmawiamy o tobie tu i teraz. Sądzę jednak, że wielce prawdopodobne jest iż zachowujesz się podobnie poza komputerem i siecią.

Co do tematu, nie podoba mi się to, że pomimo krótkiego stażu na wykopie, to konto już zdążyło kilka razy manipulować
  • Odpowiedz
@entaroadun:

Nawet tu manipulowanie opinią, won z mojego mikrobloga. To jest nagranie nie zostało ujawnione w celu kompromitacji, a ujawnia kompromitujące fakty, jest różnica.


Ja myślę, że w obydwu celach zostało to nagranie ujawnione. Choćby dlatego, że to nie dziennikarze je stworzyli, tylko OD KOGOŚ je dostali. A ten KTOŚ z pewnością nie chciał uzdrowić Polski, tylko wywołać burzę polityczną dla własnych celów lub w odwecie. Tak więc: czepiasz się.
  • Odpowiedz