Wpis z mikrobloga

Dzień 24 #krolkasieodchudza

Jestem przegryw motzno, bo okazało się, że waga w jednym miejscu odejmuje kilogramów :( i nie ważę 84 tylko 85 :( dupa cycki beznadzieja

Dzisiaj szczur obudził mnie o 6 rano, coś tam się szamotał, więc pomyślałam, że wstanę i poćwiczę. Akurat byłam po pracy umówiona na małą sesję nauki do egzaminu i nie wiedziałam, o której wrócę. A po wczorajszych nieudanych ćwiczeniach, nie mogłam po prostu nie ćwiczyć :) ubrałam się i wybiegłam z domu, standardowo 4km. Cały dzień ziewałam, ale nie wiem czy z tego, że wstałam o 6, czy po prostu zmęczona ćwiczeniami.

Zjedzone:

* musli z truskawkami

* dwie kanapki z chleba pełnoziarnistego

* ryż z warzywami

* wczorajsza sałatka

* lody ananasowe (zblendowany ananas, ale jednak bananowe wygrywają jak na razie)

I Karolka jest z siebie dumna, bo dziewczyny do nauki poprzynosiły wafelki, ciasta i jakieś inne słodkości, a ja nie tknęłam nic :) taki łasuch i nic! Jak pomyślałam, ile to ma kalorii i ile mnie to będzie kosztować potem, to bez smutku odpuściłam i wcale nie miałam na to ochoty :)

Pisałam ostatnio o jakimś biegu 12km, który miał być organizowany niedługo, ale niestety odpuszczam, bo wpisowe to ponad 100zł. Chyba im jaja spuchły.

#dieta #odchudzanie
  • 35
@Zydomasoneria: z 89 startowałam, planuję na początek 68 kg, a potem aż będę się sobie podobać :)

@gemellus: ale widziałam inne, które są albo dużo tańsze, albo w ogóle darmowe, tylko że trochę później. Ale będę miała czas dobrze się przygotować do tego :)

@Maryjanna: poprawiłam się teraz z jedzeniem, bo wcześniej ciągle słyszałam, że się głodzę. Na oko to z 1400kcal jest

@deyna: dzięki :)

@gemellus:
@krolka89: najlepiej bedzie jak załozysz sobie konto na myfitnesspal i bedziesz podliczać kcal,czasem wydaje się, że jemy np. więcej niż w rzeczywistości. :) ja bym jednak podniosła twoje kcal do ok. 1600
@gemellus:

Poprawka, wpisowe to nie 100 a 190.

90 było jak się zapisywało w maju. 400 osób ponad zapisane. To w ogóle jakiś cały event będzie, ale jednak 190 to totalna przeginka.

Po za tym + - 14 dni do startu, ciężki temat żeby się przygotować :)
@ElCidX: nie zapuść się tak jak ja po złamanej nodze :D wszyscy mi dogadzali + praktycznie zero ruchu przez 3 miesiące, bo składana na śruby była :p

@deyna: mięso jem na siłę, było go trochę do ryżu, dałam też kurze cycki do sałatki. Niestety nie przepadam za mięsem, jem bo trzeba :)
@krzysiulek: powiem Ci, że niekoniecznie. Ważyłam kiedyś 68kg i wyglądałam całkiem nieźle, faceci się oglądali, a mój niebieski pasek był ze mnie dumny :p ja ogólnie mam taką dziwną budowę, że jak kiedyś gadałam z innymi dziewczynami na dietach, to miałam wymiary takie jak dziewczyny ważące 10 kg mniej.

@radoslaw-radoslaw: za dużo? nie żartuj

@ElCidX: to zazdroszczę :D nie złamanej nogi ofc ( ͡° ͜ʖ ͡°
a ja nie chcę być chudzielcem, zdecydowanie chcę mieć trochę ciała


@krolka89: I tu masz moje kolejne poparcie w 100% :P

@012345678: Ja tam wolę być bezpośrednim.

@krzysiulek: Ja mam ok 83 kg na 192 cm i chciałbym dobić do minimum 90kg, co byłoby jakimś normalnym wynikiem dla kogoś mojego wzrostu.
@michalo94: spoko :P. Ale czasami kogoś można przybić taką bezpośrednią opinią. Jak ktoś ma duże poczucie wartości, to spoko, nie ruszy go to, ale wielu ludzi może do demotywować i bardzo dotykać, także warto czasem delikatniej ;-).

Ja miałem nawet mniej, koło 75kg przy 191cm, ale wbiłem na >90kg (òóˇ). Także tobie też powodzenia, polecam, dużo lepiej się czuję, jak się ogarnę życiowo, to
@krolka89: Żeby to było takie proste... Przyjąłbym bez wahania :P


Ale czasami kogoś można przybić taką bezpośrednią opinią


@012345678: To odróżnia silnych od słabych ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A tak serio, to nie lubię ubierać jakichś informacji, czy też opinii w cukrową otoczkę, by przypadkiem nie urazić kogoś, bo skutek tego może być taki, ze ta osoba oleje moją opinię. Bycie zbyt łagodnym nie jest dobrym
@michalo94: no ale mnóstwo ludzi jest słabych, po co ich ranić ;-). Sczególnie #rozowepaski, ty coś jebniesz, a potem ich boyfriendy, koleżanki i friendzoned muszą cierpieć, słuchać smutów i podnosić samoocenę :D.

Ale to już nie twój problem, nie :P?