Wpis z mikrobloga

@McHay: każde wydaje 5 zł to 1 pkt, u partnerów każde wydane 2 albo 3 zł to pkt, wymieniasz na pierdoły itd, albo jakaś zniżka u partnera przy zakupie czegoś, jest tam wszystko opisane
Raiffeisen chyba spelni twoje oczekiwania. Nawet przez chwile sprzedawalem te karty. Jesli zalozysz ja nie w banku tylko na "stoisku" w jakims centrum handlowym to bedzie za darmo przez pierwszy rok. Dodatkowo rabaty jakies i punkty ktore wymienisz na czajnik itp. Jak cos to pytaj smialo
@Zawod_Syn: Chyba nie przestanie, ale nie jestem pewien, czy nie przyślą Ci nowej... ale bez współpracy z wizzairem ta karta przestaje być w ogóle konkurencyjna, dlatego szukam czegoś innego.

@marchewkowy: Raiffeisen, ale która karta? Masz jakiegoś linka? Bo w necie jest strasznie dużo informacji, a większość z nich nieaktualna.
@unstyle: zadzwoniłem kiedyś na citiphone i powiedziałem, że chciałbym porozmawiać o warunkach na karcie, zostałem przełączony do jakiegoś działu i dostałem naprawdę bardzo dobre warunki, zwolnienie z opłat, cashback i dodatkowo wydałem kartę dodatkową za free dla dziewczyny. Z tego co wiem to jeszcze naklejki zbliżeniowe są bezpłatne, także robi się naprawdę ciekawie.

@McHay:
@johann89: o panie, to nie ma to tamto, muszę dzwonić do nich po jakiś bonus, bo na razie dziady mi tylko za free dają możliwość powiększania limitu, z początkowych xxxx zł już xx xxx zł i tyle dla mnie