Wpis z mikrobloga

Jestem świadkiem rozmowy dwóch matek-polek, których małe dzieci jadą na wycieczkę szkolną (na 1 dzień). Zadzwoniły do przewoźnika, że kategorycznie żądają wymiany rocznego (!) autokaru bo kończy mu się przegląd... za tydzień i "może dojść do wypadku bo tam nic nie sprawdzone!". Ja p------ę...

#rozowepaski #logikarozowychpaskow #coolstory
  • 189
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Gamxx: Normalny człowiek jak palnie głupotę to po zwróceniu uwagi potrafi przyznać się do błędu. Sam po niej jedziesz, bo ona nawet nie twierdzi, że palnęła głupotę.
  • Odpowiedz
@takasobie: dla zmylenia przeciwnika, to ja dodam ciebie na czarnolisto, typowa baba, zrobiła błąd to zamiast się przyznać jak cywilizowany człowiek to brnie dalej w swoje, powodzenia na drodze życia! :>
  • Odpowiedz
11 godzin po wpisie a wy nadal komentujecie. trzeba być nieźle zrąbanym, żeby nadal tu komentować. nawet mi was nie żal.

ale tak to jest, jak się nie ma co robić i nie ma się kumpli, tylko mirko zostaje ;P
  • Odpowiedz
@takasobie: Trzeba być nieźle zrąbanym żeby nie zauważyć że ten wpis jest w gorących, więc to logiczne że będzie przez najbliższy czas komentowany przez osoby które przeglądają gorące...rozumiesz czy prościej wytłumaczyć ?
  • Odpowiedz