Wpis z mikrobloga

Jestem świadkiem rozmowy dwóch matek-polek, których małe dzieci jadą na wycieczkę szkolną (na 1 dzień). Zadzwoniły do przewoźnika, że kategorycznie żądają wymiany rocznego (!) autokaru bo kończy mu się przegląd... za tydzień i "może dojść do wypadku bo tam nic nie sprawdzone!". Ja p------ę...

#rozowepaski #logikarozowychpaskow #coolstory
  • 189
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Do dopełnienia brakuje jednej osoby która dla jaj powie, że masz rację, a Ty będziesz używać tego przypadku jako szczytu mądrości, bo ktoś się z Tobą zgodził.


@cryan: brakuje też, że za Hitlera też zdezelowane autobusy jeździły ;)
  • Odpowiedz
@cryan: Serio chciało Ci się tyle pisać dla kogoś tak żałosnego? Przeczytaj jej inne wpisy : "tu 90% zalogowanych to faceci. znaczy dzieci, które może kiedyś tam będą facetami. na razie jadą na ręcznych, więc każde pojawienie sie dziewczyny tutaj wywołuje burzę." Ona nawet nie potrafi wcisnąć shift na klawiaturze, bo to za dużo dla jej mózgu.
  • Odpowiedz
Do dopełnienia brakuje jednej osoby która dla jaj powie, że masz rację, a Ty będziesz używać tego przypadku jako szczytu mądrości, bo ktoś się z Tobą zgodził.


@cryan: ba - nie tylko poprze, ale też powie, że to lincz na kobiecie na Wykopie, stulejarność i efekt tego, że wszyscy to #tfwnogf, dostanie mnóstwo plusów (bo ostatnio takie komentarze są modne) i @takasobie będzie szczęśliwa.
  • Odpowiedz
@dabdanek: Mam podgląd na monitor jednej z mamusiek, ale mirko to ja tam nie widziałem :). Frustratka i tyle. Nie potrafi przyznać się do błędu i brnie dalej. Współczuje jej przyszłemu partnerowi, niech s-------a od niej czym prędzej.
  • Odpowiedz
@cryan: chodzi o coś innego

nie mam dziecka, ale zakładam, że kiedyś będę mamą. ty jesteś facetem i wydaje mi się, że nigdy nie będziesz miał takiego stosunku do własnego dziecka, jakie mają kobiety. nie ty je urodzisz, nie ty będziesz nosił je pod cyckami przez 9 miesięcy itp itd.

mamy tutaj przykład dwóch matek, nie ważne czy głupie czy nie. po prostu najzwyklej w świecie boją się o swoje dzieci. możliwe, że są przewrażliwione, możliwe też, że w przeszłości coś ich dzieciom się stało i teraz dmuchają na zimne. tego nie wiesz. wiemy natomiast, że jakis wykopowicz, wpisuje to tutaj zakładając, że baby są głupie, bo najzwyklej w świecie boją sie o swoje dzieci. ja sie z tym nie zgadzam, co napisałam wyżej. uważam, że nawet jeżeli nie ma możliwości zmiany autobusu, to należy jakos inaczej zapewnić je, że mimo, że termin mija za tydzień, to autobusy są
  • Odpowiedz
@takasobie: no ale chyba przepisy mówią same za siebie. Ciekaw jestem, czy Panie wyrzucają jedzenie na miesiąc przed datą przydatności do spożycia. To przepisy są zapewnieniem.

Trzeba rozdzielić troskę od histerii. Poza tym, niektóre z pań troskę okazują w głupi sposób, potrafią puścić dziecko żeby biegało po parku w środku miasta nie zwracając na nie uwagi i czytając książkę (b. często to widzę w Krakowie), a potem wymagać autobusu maksymalnie
  • Odpowiedz
@takasobie: to, że boją się o dzieci, nie usprawiedliwia kompletnego braku racjonalnego myślenia oraz marnowania czasu i pieniędzy innych. a przez takie chuchanie i dmuchanie prędzej zrobią tym dzieciom krzywdę niż cokolwiek dobrego i nie powinny być matkami. Ty prawdopodobnie też.
  • Odpowiedz
@cryan: ale to nie jest odkrycie. tak samo tatusiowie wariują. po prostu nie oceniajmy za szybko i zbyt pochopnie co i jak. może one maja rację i ten autobus pomimo roku sie rozleci, nie wiem. po prostu chamskie jest to, że pierwszy lepszy wypok ju ma opinię bo usłyszał, że dwie matki sie boją o swoje dzieci.
  • Odpowiedz
@takasobie: nie rozleci :) chyba, ze to był solaris.... i myślisz, że na jaki wymienią? Co jeśli wymieniliby na autokar, który ma 4 lata, ale jest świeżo po przeglądzie?
  • Odpowiedz
@daj_pan_spokoj: Ostatnio słyszałem o podobnej akcji. Coś tam nie pasowało jednej z organizatorek wycieczki w praktycznie nowym autobusie (brak jakiejś nalepki czy coś). Przewoźnik wykazał się dobrym sercem i szybko zorganizował nowy autobus. Przysłał jakiegoś starego grata, bez klimatyzacji i ogólnie o połowę gorzej wyposażony niż ten, któremu brakowało jakiejś pierdoły. Pani szybko się odwidziała sytuacja i policjantom mówiła, że jednak jest wszystko ok, przecież brak tylko jakiejś głupiej naklejki.
  • Odpowiedz
@takasobie: przesadna troskliwość też nie jest zbyt dobra (wiem coś o tym - jestem mamą). Gdyby termin przeglądu już minął, to faktycznie można by się domagać zmiany autokaru. Ale nie popadajmy w jakieś skrajności i paranoje. Jak ktoś wcześniej podał w przykładzie - czy wyrzucasz jedzenie na tydzień przed podanym terminem do spożycia? Właściciel pojazdu ma jeszcze tydzień na zrobienie przeglądu i przez ten tydzień jak najbardziej może tym autobusem
  • Odpowiedz