Wpis z mikrobloga

Co to za gównoburza? http://www.wykop.pl/link/2034786/hanba-protest-przed-ambasada-rosji-korwin-mikke-wygwizdany/

To teraz sama obecność w ambasadzie jest już uważana za zdradę? Czytałem te komentarze i co chwila sprawdzałem czy to wykop czy może niezależna. Co śmieszniejsze, nikt nie podał żadnego zarzutu, nikt nie podał informacji na temat tego co Korwin tam robił. Niezależna się kłania :) Zabawne, że do metod skrajnej sekty pisowskiej ucieka się #neuropa Jak pisałem, takie przyjęcia są bezcennym źródłem informacji i każdy kto odrzuca zaproszenia na przyjęcie do jakiejkolwiek ambasady jest moim zdaniem idiotą a nie politykiem.

#polityka #korwin #knp #4konserwy
  • 67
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Jariii: Ja tam nie jestem niczym zdziwiony. Możliwe, że to dlatego, że Korwin nie jest prorosyjski. Media piszą wybiórczo if you know what i mean ( ͡° ͜ʖ ͡°) .

O prorosyjskości Korwina

Korwin jest zdania, że powinniśmy otwierać rynki zbytu na każdy kraj. Powinniśmy handlować nawet z Koreą Północną jeśli byłyby obopólne korzyści. Rząd polski w związku z wydarzeniami na Ukrainie momentalnie zmienił nastawienie do Rosji i przez to tracimy bardzo dużo. Rynek Rosyjski zamyka się na Polskę. Wieprzowina nie idzie, niepewna sytuacja
  • Odpowiedz
@adi2131: Nie przypisuję prorosyjskości Korwinowi za to , że chce handlować z Rosją. Po prostu jego wypowiedzi odnośnie Majdanu, Krymu pokrywają się idealnie z linią Kremla. Rozumiem gdyby zajął stanowisko neutralne w tej kwestii tak by nie drażnić niedźwiedzia - to by było ok. Ale powtarza bzdury wprost wyciągniete z RT, więc jak go traktować poważnie? Poza tym chodzi też o wcześniejsze wypowiedzi odnośnie Stalina, Katynia itp.
  • Odpowiedz
@stjimmy: No to że się pokrywają również nie oznacza że jest prorosyjski. Jednego razu mówił że należy silnie współpracować gospodarczo z Białorusią - to chyba też nie oznacza że wielbi Łukaszenkę . Może za daleko idzie z tymi oskarżeniami ws. szkoleń itp. Mamy dwa bieguny Korwin przesadza w jedną stronę - reszta w drugą. Zauważ co robią inni nasi politycy - Kaczyński woła sława ukrainie na majdanie, Kurski słit focie,
  • Odpowiedz
@stjimmy: Mógłbyś rozwinąć o jakie wypowiedzi odnośnie Katynia chodzi?

Ogólnie w stosunku do Rosji właśnie zajął takie stanowisko "Nie drażnić niedźwiedzia". Wielokrotnie to powtarza.

A jeszcze odnośnie Majdanu. Na początku był to pokojowy protest, ale później zjechało się tam dużo bojówek z całej Ukrainy. Nawet przywódcom Majdanu wymknął się on w pewnym momencie spod kontroli i potoczył się swoim biegiem. Prawy sektor przejął Majdan prawie w całości. Mało brakowało, a władzę by przejął Prawy Sektor. Przecież ludzie z poglądami skrajnymi, zbliżonymi do prawego sektora zgarnęli w wyborach po kilka procent. A na Majdanie byli najbardziej
  • Odpowiedz
@adi2131: z tym że nie jest prorosyjski pisałem więc się z tobą w tej kwesti zgadzam, ale nie ma żadnych porządnych dowodów odnośnie Majdanu i wątpię aby w najbliższym czasie miało się to zmienić. Problemem kryzysu na Ukrainie jest to że albo źródła są proukraińskie/zachodnie lub są prorosyjskie. Trudno ocenić co jest propagandą a co jest prawdą
  • Odpowiedz