Wpis z mikrobloga

Co to za gównoburza? http://www.wykop.pl/link/2034786/hanba-protest-przed-ambasada-rosji-korwin-mikke-wygwizdany/

To teraz sama obecność w ambasadzie jest już uważana za zdradę? Czytałem te komentarze i co chwila sprawdzałem czy to wykop czy może niezależna. Co śmieszniejsze, nikt nie podał żadnego zarzutu, nikt nie podał informacji na temat tego co Korwin tam robił. Niezależna się kłania :) Zabawne, że do metod skrajnej sekty pisowskiej ucieka się #neuropa Jak pisałem, takie przyjęcia są bezcennym źródłem informacji i każdy kto odrzuca zaproszenia na przyjęcie do jakiejkolwiek ambasady jest moim zdaniem idiotą a nie politykiem.

#polityka #korwin #knp #4konserwy
  • 67
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@donmuchito1992: znowu, takie samo oburzenie jest jak krul pokazał się w ambasadzie rosyjskiej. Fakt faktem że na wykopie jest masa zatwardziałych korwinowców. Nie słyszałem żeby Ruch Narodowy pomagał kombatantom, podziękowałbym za jakieś źródło. Problemem konserwatywnych liberałów (w tym BADUM mnie) jest to że w Polsce mamy socjal liberałów mniej lub bardziej skrytych, chadeków którzy chcą wzajemnej relacji kościoła z państwem lub partię konserwatywną z zerową dla mnie wiarygodnością lub mamy
  • Odpowiedz
@stjimmy: No dobrze ale w tym cytacie Korwin utożsamia sprawę Katyńską ze Związkiem Radzieckim który niby już przeprosił.

13 kwietnia 1990 roku podczas wizyty prezydenta RP Wojciecha Jaruzelskiego w Moskwie, Michaił Gorbaczow przekazał pochodzące z radzieckich archiwów dokumenty dotyczące zbrodni katyńskiej, po raz pierwszy oficjalnie przyznając, że zbrodni dokonało NKWD. Tego samego dnia w oświadczeniu państwowej agencji TASS oznajmiono, że bezpośrednią odpowiedzialność za zbrodnię katyńską ponoszą Beria, Mierkułow i ich
  • Odpowiedz
@bozydar-iwanov-9: nie ma za co. Kolejna sprawą są też wyborcy Korwina którzy myślą, że są tymi lepszymi, tymi myślącymi, tacy niezależni i każdy niezgadzający się z nimi jest dla nich lewakiem, idiotą etc. Wiadomo, że nie wszyscy jednak gro z nich tak postępuje i są widoczni przez co do wyborców KNP przylega taka łata. Korwin jeżeli chce zostać politykiem potrzebuje specjalisty od PR i dobrych doradców politycznych. Póki co to
  • Odpowiedz
@donmuchito1992: Opinie może mieć każdy, tylko ty codziennie płaczesz o Korwina we wszystkich możliwych miejscach. Przeglądam wpisy i znaleziska polityczne, nie ma dnia żebyś się nie gotował i produkował komentarzy na temat JKM. Obsesja?
  • Odpowiedz
@donmuchito1992: Problemem Korwina jest on sam. I to już od paru lat. Facet jest zapatrzony w swoje idealistyczne postrzeganie świata i czasami na siłę chce być niezależny od reszty. Co do kuców to wiele w tym racji, ale nie wszyscy głosowali tylko ze względu na Janusza, a chociażby ze względu na program KNP i młodych ludzi pokroju Dziambora, Wilka czy Berkowicza.

PS. Tak na osobności to pan Janusz to całkiem
  • Odpowiedz
@adi2131: Tylko Korwinisci sa zdziwieni, ze ich idol okazal sie prorosyjski. Kazdy kto czyta spam od KNPe wie to juz od dawna on sie nigdy z tym nie kryl. LOL
  • Odpowiedz