Wpis z mikrobloga

via Android
  • 2
@parasolki:

@psi-nos: oczywiście, że tak. Czemu? Chociażby po to aby znać podstawowe zachowanie rynku np. pracy, modele cykli koniunktu. (dlaczego przed wyborami zawsze jest rozkwit), itp itd
  • Odpowiedz
@battles: ja miałam w liceum mikro i makro i jakoś nie czułabym się głupsza bez tego i uważam, że bez sensu, ewentualnie jako lekki dodatek. Jak wyżej - na takiej medycynie tylko kolejny zajmowacz czasu bo egzamin i nauka.

Nie wiem czy to dobrze, że w Polsce w szkołach chcą uczyć wszystkich wszystkiego zamiast skupić się na tej jednej rzeczy i mieć specjalistów zamiast Januszy trochę tego trochę tamtego ale
  • Odpowiedz
@battles: uczyłam się tego wszystkiego i gdybym teraz chciała wziąć kredyt to miałabym taką samą wiedzę na ten temat jaką ma osoba która nie musiała zaliczać takiego przedmiotu.
  • Odpowiedz
@battles: Masz rację, ale wiesz jakie jest podejście studentów do p--------o przedmiotów takich jak socjologia medycyny, profesjonalizm w medycynie itp.? Bo w takiej kategorii na medycynie byłby ten przedmiot. To byłaby kolejna strata czasu, przesiedzieć ćwiczenia, nauczyć się kilku rzeczy na zaliczenie i zapomnieć. Nie trzeba w ludzi wciskać takiej wiedzy na siłę, jak już będzie ich to dotyczyło to się zainteresują i sami na ten temat dokształcą. Zwłaszcza, że
  • Odpowiedz