Wpis z mikrobloga

#pech #przegryw #slabestory #truestory #ztev987

Pęknął mi digitalizer w ZTE v987., wyświetlacz cały...

Potrzebowałem na szybko więc zamówiłem na allegro za 110zł (zajebiście razem z jakimiś narzędziami).

Po przeczytaniu ton postów i oglądaniu filmików wziąłem się do roboty...

Nagrzałem suszarką ten telefon że nie mogłem go złapać ( W celu oderwania dotyku od wyświetlacza).

Okazało się że nie ma takiej możliwości aby oderwać sam dotyk (za mocno trzymało).

Połamałem wyświetlacz...

Wchodzę na alledrogo nie ma, są tylko razem z dotykiem już zamontowane cena 310zł (#cebulacontent)

Wchodzę na aliexpress są i dotyki i wyświetlacze razem jak i osobno. Gdy zobaczyłem dotyk za 20$ i ekran za 23$

Komplet już zgrany razem za 48$ we mnie się zagotowało (że wywaliłem 110zł).

I teraz pytanie czy mam kupić dotyk już zainstalowany z wyświetlaczem? Czy sam wyświetlacz i połączyć to razem?

Łączenie digitalizera z wyświetlaczem nie wydaje się trudną rzeczą. A jeśli kupie całość co zrobić z tym co już kupiłem?

Dzień z dupy...
  • 17
@Rodriquez88: prawo w Polsce pozwala zwrócić WSZYSTKO zakupione przez internet w ciągu 10 dni od otrzymania bez podawnaia przyczyny. i do tego zwrot pełnych kosztów (łącznie z kosztami wysyłki) czyli zapłaciłeś 10zł+4 za przesyłkę TO MUSI Ci sprzedawca oddać 14 zł. #!$%@? że traci ale musi takie prawo. Pozdrawiam jak coś wal
@Rodriquez88: > domagać sie będę PEŁNEGO zwrotu kosztów tj. 1264.47zł w myśl art. 6 ust. 1 Dyrektywy

cytat:

"W przypadku każdej umowy na odległość konsument może w terminie ustalonym na co najmniej siedem dni roboczych odstąpić od niej bez żadnych sankcji i bez konieczności podawania powodu. Konsument z tytułu wykonywania swego prawa odstąpienia od umowy nie może ponosić żadnych kosztów poza bezpośrednimi kosztami zwrotu towarów. "

oraz ust. 2 art. 6