Wpis z mikrobloga

Dzisiaj wpadłam do @GraveDigger z zamiarem zrobiebia super, hiper, mega profesjonalnych zdjęć maleństw na naszą stornę, fanpejdz, do sprzedania, łotewer. Posiedzieliśmy, wypiliśmy po piwku, a po kanapie latały agamy. Tak właśnie zareagował Marlenka na Jaszczurkę, z którą do tej pory nie mi ł okazji obcować...

Po rozdzieleniu, Jaszczurka i #heniek latały sobie grzecznie po kanapie. Wszystko byłoby ok, gdyby nagle Jaszczurka nie pokazała się Marlence. Jego reakcja wyglądała tak.

Generalnie zrobionych jest około... 160 zdjęć, myślę, że do jutra je ładnie obrobię i wrzucę;D

#gekon #agamy #gady #terrarystyka #zwierzaczki

@GraveDigger @Froto @Xenesthis @PanKara @Wulfee @mero3 @Czerw2 @miesnakrowa @Kurgan @gobi12 @ufos @Lrrr @mpisz @Endorfinek @PanBulka @shymon @firezen @wysocki: @mactrix: @Rafal___
Khaleesi - Dzisiaj wpadłam do @GraveDigger z zamiarem zrobiebia super, hiper, mega pr...

źródło: comment_jZCKEpejY6noU1yYGtRDJvj8hXRuvuCD.jpg

Pobierz
  • 26
@Khaleesi: To w szczecinie macie tylu terrarystów? Północ to raczej zadupie terrarystyki. Kilka tych internetowych giełd już widziałem, wszystkie niestety się rozsypały. Nie lepiej polegać wyrobionym już tcp, ewentualnie tym nowym tworze terrarysta.com.pl ? Plus fanpejdż z fotami/newsami i zbieraniem własnej bazy potencjalnych klientów.
@Khaleesi: Niby tutaj #ladnapani i ogolnie elo frajero a tutaj takie jaszczury smoki potezne jak cie zaatakuja jak zestalkujo jo sie boje Jezuse Panie zjedzo jak usniesz wiec nie usypiasz i tak cie jedzo a ty sie patrzysz w oczy i smiejesz ja z nadzieja placze i tez patrze na ciebie a tu cie jedzo i paczysz 9/10 najs #rozowypasek prosisz o litosc a ty nic bo dla ciebie tylko jaszczurki
@mistra: szczerze, to założyłam z Grejwem to w ramach naszej osobistej sprzedaży. Ale bardzo dobry kolega zaproponował to i tamto, więc chętnie to pociągniemy w jakiś sposób ;) Jeśli nic z tego nie będzie, to raczej żadna tragedia, a tak na dobrą sprawę, miło by było odszukać więcej osób z okolic z gadami ;) Tak for fun
@cholernik: jak dzisiaj mierzylismy - 38-47 cm :D gdzie najmniejsza to roczna samica, a największy to półtoraroczny samiec;D

Szczerze mówiać to zajebiste są. Wyszłam lekko podrapana, ale to tak bez agresji ;D