Wpis z mikrobloga

Dzisiaj wpadłam do @GraveDigger z zamiarem zrobiebia super, hiper, mega profesjonalnych zdjęć maleństw na naszą stornę, fanpejdz, do sprzedania, łotewer. Posiedzieliśmy, wypiliśmy po piwku, a po kanapie latały agamy. Tak właśnie zareagował Marlenka na Jaszczurkę, z którą do tej pory nie mi ł okazji obcować...

Po rozdzieleniu, Jaszczurka i #heniek latały sobie grzecznie po kanapie. Wszystko byłoby ok, gdyby nagle Jaszczurka nie pokazała się Marlence. Jego reakcja wyglądała tak.

Generalnie zrobionych jest około... 160 zdjęć, myślę, że do jutra je ładnie obrobię i wrzucę;D

#gekon #agamy #gady #terrarystyka #zwierzaczki

@GraveDigger @Froto @Xenesthis @PanKara @Wulfee @mero3 @Czerw2 @miesnakrowa @Kurgan @gobi12 @ufos @Lrrr @mpisz @Endorfinek @PanBulka @shymon @firezen @wysocki: @mactrix: @Rafal___
Pobierz Khaleesi - Dzisiaj wpadłam do @GraveDigger z zamiarem zrobiebia super, hiper, mega pr...
źródło: comment_jZCKEpejY6noU1yYGtRDJvj8hXRuvuCD.jpg
  • 26
@cholernik: AAAA:D jej, jakoś tak dziwnie to napisałeś [interpunkcja...], że czytałam sto razy i nie zrozumiałam ;D

Jeśli chcesz takie małe, to Pogona henrylawsoni - Agama karłowata jest malutka, rośnie z 25 cm i zawsze wygląda, jak maluch ;)