Wpis z mikrobloga

@iniekcja: Kolejny lek na raka :D

Szczerze mówiąc, to już tyle "leków na raka" mamy, że się nie opłaca nowego tworzyć. Już lepiej by było, gdyby powstał lek na ból d--y prawaków i lewaków.
  • Odpowiedz
Jako wzrokowiec oceniam kobiety po wyglądzie a nie po tym co mają w głowie lub tym czym się zajmują


@peter-kovac-948494: Wiesz, że to oznacza, że nie uważasz kobiet za ludzi, tylko za obiekty seksualne?

No chyba że facetów tez oceniasz po wyglądzie, a nie po tym co mają w głowach lub czym sie zajmują. W takim przypadku to znaczy że jesteś po prostu zwyczajnie głupi, skoro nie widzisz w ludziach
  • Odpowiedz
Za każdym razem gdy widzę szopkę gimboprawaków wokół tej nie grzeszącej bystrością atencyjnej dziewczynki zastanawiam się gdzie popełniłem błąd w swojej prawicowości, że nie widzę powodu do podniecania się nią. Do tego czytając posty wyznawców tej troglodytki wychodzi na to, że jestem antypolakiem, fanem Tuska i lewacką k---ą. No to chyba mam w sobie więcej lewackiego pierwiastka niż myślałem ;__;
  • Odpowiedz
@wojtek354: Wyraziła publicznie, w świetle kamer, do tego powtarzając jak formułkę te same przemyslenia pozostałym kilkunastu dziennikarzom. Prywatną osobą to ona była dopóki swoje zdanie wyrażała na fejsie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Kazach_z_Almaty: raczej lisweek z powiatowym zaczął od niszczenia jej pis to podchwycił tylko w drugą stronę bo liczy ze na tym zyska absurdem polskiej sceny medialnej jest to ze robi się takie afery o to co jakaż licealistka uważa
  • Odpowiedz