Wpis z mikrobloga

@onkel: MSI gs70, niektóre specyfikacje (np. i7-4700HQ/860M/16GB/240SSD/1TBHDD) w Polsce idą po 5800 a w USA po 4700 a dodaj do tego, że mamy dolar prawie poniżej 3 złoty ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@MtEden: kumplowi doliczyli cło i vat normalnie 23% i na dodatek musiał dymać do urzędu celnego i tracić 3h na odbiór własnego towaru ;) paradoksalnie jego brat jak zamawiał bodajże deskę do snowbordu to mimo że doliczyli cło i vat to kurier paczkę dostarczył do domu i jemu musiał zapłacić za kwity od uc :D raz robią tak raz tak :)
  • Odpowiedz
@MtEden: Jak się pewnie podliczy jakieś podatki, cła, transport etc., to pewnie się nie bardzo opłaci. Za 6k zł można u nas kupić mega sprzęcik. Ja bym obstawił MSI GT60 z nowej serii:

http://www.komputronik.pl/product/223555/Komputery/Laptopy/MSI_GT60_2PC_Dominator_464XPL_Windows_7.html

Masz mocnego i7 (2.7 GHz, 3.7 GHz Turbo, 6 MB Cache), do tego grafika GTX 870M 3GB ( lepsza niż starsze GTX770), matryca full hd, bardzo dobra pojemna bateria.
  • Odpowiedz
@Tizukk: Tylko 17 cali i nie takie kobyły, więc GE70 lub GS70 wchodzi w grę od MSI ale obydwie mają mocną przebitkę w Polsce o około 1200zł. Do tej pory szukam czegoś dla sobie i mam dylemat...
  • Odpowiedz
@Tizukk: 5kg kobyła... właśnie dlatego interesują mnie te smuklejsze serie, ale dzięki za radę :) A i MSI tym bardziej wchodzi w grę, właśnie te serie GE i GS.
  • Odpowiedz
@MtEden: Ja bym obstawiał MSI własnie, jeśli ma być mocny pod gry, ze świetną grafą, ale trzeba brać pod uwagę, że sporo z tym kompów właśnie swoje waży :)
  • Odpowiedz