Wpis z mikrobloga

  • 197
Cześć, chciałbym sięcz wami podzielić pewnym spostrzeżeniem. Od 17 lat uprawiam sport, od 10 lat walki, siłownia i ogólny rozwój. Przez te wszystkie lata nie spotkałem NIKOGO, kto reprezentowałby(przyznawałby do) idee lewicowe lub ogólnie to co chcą nam wcisnąć przez media.

Spotkałem za to prawicowców, liberałów, narodowców, konserwtystów, ludzi którzy brzydzą się polityką i wielu innych. Wszystkich cechował przede wszystkim szacunek do drugiego człowieka, lojalność, honor i czysta walka. Jak myślicie czy to, że w takich miejscach nie ma tzw. lewaków to przypadek?

#przemysleniazdupy #silownia #sportywalki #neuropa #4konserwy #polityka
  • 115
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@lubfarmaceute: nigdy nikomu nic nie narzucałem, lubię dyskutować. Na żywo bardziej bo tu szlag mnie trafia od pisania na tel. Lewicowe poglądy są piękne z wierzchu więc nie dyskredytują nikogo w moich oczach, naiwność to nie zbrodnia.
  • Odpowiedz
@Pinkman: ta, ale zwykle idę potrenować a nie toczyć gównoburze. Powiedział bym to samo o Korwiniźmie,ten etap mam za sobą ;) tez może być tak czynnik, że lewacy mają mniejszą potrzebę udowadnia swojej "twardości" i budowania z mięśni zbroi do ochrony ego ;)
  • Odpowiedz
@Pinkman: Też mam tak samo. Nie znam ani jednej osoby o poglądach lewicowych, która uprawiałaby na poważnie sport, albo chociaż miała dobrze wypracowane ciało.

W końcu to wymaga ciężkiej pracy. Nie dostaniesz tego w zasiłku, albo nie zabierzesz burżujowi w podatkach.
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@Kapoan: ależ on wszystko rozumie niestety, tylko sobie pogrywa To jest inteligentny gość. Swoją drogą chętni bym porozmawiał z @stekelenburg2 w cztery oczy bo czasem mam wrażenie, że sam do końca nie wierzy w to co pisze.
  • Odpowiedz
@Kapoan: przepraszam, chciałem odpowiedzieć @aaandrzeeey, definicja lewaka pojawia się na prośbe jakiegoś lewaka w każdym temacie gdzie jest gównoburza z udziałem neuropy i konserw jak tylko padnie to niefortunne słowo. Dlatego staram się go unikać, żeby nie wywoływać dziesiątek bezpłodnych komentarzy tego typu. Definicję lewaka wg wykopu zna nawet każda zielonka, pozwolisz więc, że nie będę tego rozwijał.
  • Odpowiedz
To jest inteligentny gość.


@Pinkman: Też miałem takie wrażenie w poprzednim wcieleniu. Że wybijał się spośród innych na tle innych z Gimnzajum zwanego #neuropa. Coś jak o 15 lat młodszy brat @RageKage.

Definicję lewaka wg wykopu zna nawet każda zielonka. Pozwolisz więc, że nie będę tego rozwijał.


To chyba nie do mnie? Bro...
  • Odpowiedz
Ludzie posiadający jakąkolwiek moralność i honor to albo prawicowcy/liberałowie albo brzydzący się polityką. Lewicowcy to zazwyczaj krętacze, którzy chcieliby zarobić a się nie narobić, "intelektualiści" i wszelkiego rodzaju dzieci z "dobrych domów" które nie kalają się ciężką pracą


W takich momentach się zastanawiam: niektórzy prawicowcy to mają fasolową w głowię czy łapię się na trolling?
  • Odpowiedz