Wpis z mikrobloga

  • 197
Cześć, chciałbym sięcz wami podzielić pewnym spostrzeżeniem. Od 17 lat uprawiam sport, od 10 lat walki, siłownia i ogólny rozwój. Przez te wszystkie lata nie spotkałem NIKOGO, kto reprezentowałby(przyznawałby do) idee lewicowe lub ogólnie to co chcą nam wcisnąć przez media.

Spotkałem za to prawicowców, liberałów, narodowców, konserwtystów, ludzi którzy brzydzą się polityką i wielu innych. Wszystkich cechował przede wszystkim szacunek do drugiego człowieka, lojalność, honor i czysta walka. Jak myślicie czy to, że w takich miejscach nie ma tzw. lewaków to przypadek?

#przemysleniazdupy #silownia #sportywalki #neuropa #4konserwy #polityka
  • 115
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Skarykaturalizowany_prestidigitator:: "Takie trochę - przez 10 lat podstawówki w szkole specjalnej nie spotkałem żadnego finalisty olimpiady przedmiotowej, pszypadeg?"

Serio? Dbający o zdrowie i rozwój fizyczni tacy jak ja to margines jak sugerujesz? Czy mam odbierać to personalnie? Chciałem porozmawiać poważnie, piszę już kolejny raz, nie chodzi mi o intelekt bo idiotów pełno wszędzie. Chodzi mi o charakter i wartości. Tacy mądrzy i elitarni, siłownią nieskalani a nie potrafią zrozumieć. Piszę też o moich spostrzeżeniach, obserwacjach a wy piszecie o jakichś kibolach, bandytach. Sprowadzacie kolejny raz wszystkich do jednego nacjonalistycznego worka a ja pisałem o ludziach o rozmaitych poglądach, wyobraźcie sobie, że na świecie są nie tylko narodowcy i lewaki.

"Spotkałem za to prawicowców, liberałów, narodowców, kanserwatystów, ludzi którzy brzydzą się polityką i wielu
  • Odpowiedz
@Pinkman: Też mam tak samo. Nie znam ani jednej osoby o poglądach lewicowych, która uprawiałaby na poważnie sport, albo chociaż miała dobrze wypracowane ciało.


W końcu to wymaga ciężkiej pracy. Nie dostaniesz tego w zasiłku, albo nie zabierzesz burżujowi w podatkach.


@Aleksander_Newski: z zasiłku kupił odżywki, z caritasu dostał płatki owsiane, jajka od ekooszołomów i jest gotowy się z tobą zapoznać, motzno ( ͡° ͜ʖ ͡
  • Odpowiedz
@LibertyPrime: jak w Normandii ;) chociaż oczekiwałem bardziej przykładów z życia obalających moją tezę niż nieudolnych ataków i sprowadzania sportowych wartości do kibolsko-narodowego marginesu, który tak na prawdę właśnie jest marginesem i planktonem bo chuligani i patole nie są tolerowani w klubach na poziomie.
  • Odpowiedz
chociaż oczekiwałem bardziej przykładów z życia obalających moją tezę


@Pinkman: Proszę bardzo. Czarni są bardziej wysportowani od białych. W lekkiej atletyce dominują we wszystkich dyscyplinach siłowych, na ringu też nie mają sobie równych. Szach mat narodowcy

▁▅▅▁

§(✡✡)§
  • Odpowiedz
Najśmieszniejsze jest to, że nikt nie zaczął mnie przekonywać, że ludzi o poglądach lewicowych mają honor, są lojalni, szanują drugiego człowiek i grają fair play. Jedyne kontrargumenty to fotki i przykłady #!$%@? lewusów i to, że to karki i narodowcy to najgorsi bandyci, a i jeszcze, że są zbyt mądrzy na to. #bekazlewactwa
  • Odpowiedz
@Pinkman: 1. W polsce jest malo lewakow 2. Lewaki to glownie humanisci z kierunkow takich jak dziennikarstwo czy psychologia 3. W duzej mierze lewakami sa kobiety
  • Odpowiedz
@Pinkman: osobiście znam też mało lewaków - społeczników, aczkolwiek wiem, że tacy są. Zauważ tylko, że ten miecz ma dwa końce, bo z kolei wsród chociażby kadr uniwersyteckich jest pełno takich lewaków z krwi i kości, a nie po prostu ludzi sprzeciwiajacych się korwinistycznemu oszołomstwu. No i Polska jest generalnie krajem prawicowym co by nie mowić.

Pozamtym osobiście znam bardzo utytułowanego zawodnika sambo, który jest zagorzałym fanem Palikota
  • Odpowiedz
@Pinkman: Nic dziwnego, przecież sporty walki i siłownia nie skupiają jakichś wielkich intelektualistów.

Chyba każdy pamięta, że w szkole ci najlepsi z WF-u byli jakimś dziwnym trafem kiepscy ze wszystkiego innego.
  • Odpowiedz
@Kraker245: czyli twierdzisz, że lojalność, fair play, honor i szacunek do drugiego człowieka to cecha ludzi mniej biegłych intelektualnie? Czy wy wszyscy nie widzicie, że takim argumentami tylko potwierdzacie to co napisałem na samej górze?
  • Odpowiedz
@Skarykaturalizowany_prestidigitator: w ogolę to śmiesznie się czyta ten ból dupy, kiedy ktoś po prostu przyznał, ze nie zna żadnych lewicowców uprawiających sport, to już zleciała cała banda bronić dziewiczego honoru lewej strony (chociaż oczywiście na wykopie jest ich tylko 2-3).


@Aleksander_Newski: no przecież mu napisałem, że ma za małą próbkę, żeby wyciągać wnioski. Postawił głupią tezę, która w podobny sposób została wyśmiana. Śmiesznie się czyta ten ból dupy,
  • Odpowiedz
@Kraker245: dowodzi tylko tego, że nie spotkałem nikogo o poglądach lewicowych choć jestem częstym gościem różnych tego typu miejsc w całej Polsce a czasem i poza. Dokładnie tak.
  • Odpowiedz
@Skarykaturalizowany_prestidigitator: czy mam małą próbkę? pół życia w tym środowisku, masa przyjaźni i znajomości. Do tego dużo podróżuję więc ćwiczę w różnych miejscach, nie dorabiaj ideologii dobrze? Chciałem wywołać dyskusję, jeżeli się mylę to podaj przykłady ze swojego życia, porozmawiajmy. Ty jesteś tu prowadzić wojnę czy dialog?

Margines? Ćwiczą tak różni ludzi z tak róznych miejsc, że widzę niektórzy nie są w stanie tego ogarnąć. Ja napisałem o jednej wspólnej
  • Odpowiedz
Spotkałem za to prawicowców, liberałów, narodowców, konserwtystów, ludzi którzy brzydzą się polityką i wielu innych. Wszystkich cechował przede wszystkim szacunek do drugiego człowieka, lojalność, honor i czysta walka. Jak myślicie czy to, że w takich miejscach nie ma tzw. lewaków to przypadek?


@Pinkman: Tak z ciekawości - bo w sumie od tego trzeba wyjść - jak definiujesz lewaka?

Często pada tu argument, że lewak to osoba żyjąca z zasiłku, z
  • Odpowiedz