Wpis z mikrobloga

@zwierzak2003 @krisip @donmuchito1992 @babydoll @sidhellfire @Diabl0 @szoorstki @Wozyack @Navrazz @10paszonow

Ok, czas do namysłu był, kto potwierdza swe chęci wyjazdu do Szklarskiej Poręby?

wyjazd 19 czerwca, raczej rano, 3 dni, w zależności od ilości osób będzie albo domek albo pensjonat, jedziemy samochodami

Może jeszcze ktoś z #wroclaw się pisze? odsyłam do #wroclawwykopwyjazd
  • 84
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@yshtarr: patrząc po cenach w pensjonatach to raczej dobra oferta, jedynie musielibyśmy sobie ustalić jakiś grafik kierowców aby nikt nie był poszkodowany.
  • Odpowiedz
@yshtarr: to jedziemy w piątkę samochodem a @Navrazz się deklarował że chętnie by rower wziął ;)

A tak serio - z tego co kojarzę aktualnie jest 5 osób, jak będzie 6 czy 7 to będziemy myśleć.
  • Odpowiedz
@Diabl0: chyba, żeby jeszcze się rozejrzeć za czymś w szklarskiej, blisko by było na jakieś obiady, tam chyba lewiatan jest, chociaż babka mówiła, że u nich we wsi tez można jakieś obiady kupić
  • Odpowiedz
@yshtarr: Ja na morze czy ogólnie pojętą wodę też się nie obrażę, ale z noclegiem może być ten sam problem. Dzwoniłem nawet do znajomego z Drawska Pomorskiego i tak samo - długi weekend już zarezerwowany (a podobno woda w jeziorze już cieplutka i przezroczysta)...
  • Odpowiedz
@yshtarr:, ale mi chodzi o to, że robić dziennie 10 km od śniadania do kolacji pod kątem 90 st bo nie dam rady, czy rekreacyjnie 2 godzinki dziennie reszta grill i jakieś spacery.

Może też być jezioro, tam są zawsze miejsca.
  • Odpowiedz
@Diabl0: osobiście wolałabym ten termin, który był ustalony

zadzwoniła do mnie pani z http://www.przystangorska.pl/ - domku na 6 osób już nie ma, ale są pokoje 2 i 3 osobowe i do tego jest pokój dzienny, więc byłoby gdzie usiąść, cena to pokój 3-os - 100/d, pokój 2-os. 80/d ta miejscowośc jest tuż przy granicy ze szklarską więc nie byłoby problemu z dojazdami, może zróbmy głosowanie - co kto woli

@
  • Odpowiedz