Wpis z mikrobloga

@ufos: Im dłużej tym jestem, im bardziej pewnie się czuję - tym bardziej nieznośnie się zachowuję tutaj :) Na początku bałem się nawet komentarza zrobić.....i tak powinno być właśnie :D
@SzarQQ: Jakie MY? Ty masz ledwie 11 wpisów ;P A tak serio - nowych jest dużo zawsze i jeśli tylko mają odpowiednie podejście to nie ma problemu żeby dołączyli do załogi mikro :) Ale najpierw powinni trochę poobserwować, zobaczyć jakie tu panują zasady i tak dalej :)
@bohemot44 Jakie MY? Powinni być tylko ci którzy zakładali te stronę!

A tak poważnie to ty też kiedyś byłeś nowy, a na moje oko to w tej chwili spamujesz, a takie posty nie są nic warte. #spam

ps. Obserwowanie od wakacji to wystarczający okres czasu? Czy dalej nie powinienem mieć prawa do głosu :P
@SzarQQ: Szanowny kolego - wybacz, jeśli poczułeś się przeze mnie urażony - nie miałem tego na celu :) Czy bardzo spamuję? No sam nie wiem, staram się tagować swoje wypociny.... Czy ten wpis jest bez sensu? No nie wiem, o takich rzeczach warto dyskutować. Nagle zrobi się zalew znalezisk o żadnej wartości, tylko po to by dostać pomarańczę - tego się boję :) A co do głosu - każdy ma prawo