Wpis z mikrobloga

#korwin o #p-------a

Jeśli więc brat Michał (zbieżność imion przypadkowa) miał informacje, że x. Michał ma skłonności pedofilskie to powinien był donieść o tym Jego przełożonemu, który powinien był, po szybkim i dyskretnym zbadaniu sprawy, przenieść inkryminowanego kapłana na funkcję, gdzie nie miałby styczności z dziećmi. Kościół katolicki stosuje tu awanse na kanoników tytularnych itp., itd. Natomiast robienie z tego sprawy w gazetach jest społecznym szkodnictwem.

http://korwin-mikke.pl/najwyzszy_czas/zobacz/p-----l/291

#4konserwy #neuropa
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@msq: nie skumacie bo za dużo rzeczy się Wam wydaje, to jak byście chcieli żeby było a to jak jest to ogromna przepaść, prawo stanowione jest po prostu śmieszne i żal mi ludzi, którzy myślą że prawo stanowione kiedykolwiek będzie działać, śmiech na sali, demokracja i przepisy a ludzie i tak w dupie to mają, swoje robią i swoje robić będą i ostra beka z typów co myślą, że coś
  • Odpowiedz
@msq: zapomniałem dopisać, że ludziom się powinno tłumaczyć jak dobrze, skutecznie i właściwie sprawy załatwiać a nie tworzyć tony przepisów i karać za ich nieprzestrzeganie. Ot porażka wielka obecnych polityków bo robią na odwrót niż trzeba
  • Odpowiedz
@franekfm: Dwa pytania dodatkowe:

- czy system o ktorym piszesz gdzies na swiecie dziala lub dzialal przez dluzszy czas? Jesli tak - poprosze o linki do zrodel, chetnie szerzej zapoznam sie z taka koncepcja.

- masz dzieci?
  • Odpowiedz
lewackie trolololo o systemie co Ty udowadnia że g... wiesz o życiu więc beka, beka przednia


@franekfm: Na podstawie merytorycznej zawartosci Twojej wypowiedzi pozwole sobie wnioskowac ze taki system nigdy nigdzie nie dzialal a Ty sam nie masz dzieci. Dziekuje za interesujaca dyskusje.
  • Odpowiedz
@msq: po prostu na takim niskim poziomie gadać mi się nie chce i tyle

słowo system mnie roz...o na części pierwsze. mówię typowi że prawo stanowione to shit i nie działa a koleś do mnie o systemie. mózg rozj....y
  • Odpowiedz
po prostu na takim niskim poziomie gadać mi się nie chce i tyle


słowo system mnie roz...o na części pierwsze

@franekfm: Nie sądzę. Odnoszę wrażenie że skończyły Ci sie merytoryczne argumenty i dlatego uciekasz w ironię i wydumane
  • Odpowiedz
@msq: następne lewackie trolololo o argumentach. Weź Ty się przejedź po kraju i po świecie, po 2 latach pogadamy bo p--------o o argumentach to lewactwo, na razie słysze same brednie i zero wiedzy z socjo i psychologii czy znajomości mechanizmów społeczych, i p--------o o systemach, dzieciach, etc.

P.S. Twoje pytania są nierzeczowe
  • Odpowiedz
@msq: nie chce mi się z Tobą dyskutować, napisałem już wiele uwag, co jak gdzie kiedy, jak do Ciebie nie dociera to mi przykro a udowadniać, że nie jestem wielbłądem nie mam zamiaru.

Problem jest taki, że do Ciebie nie dotrze to co mam do powiedzenia, bo co nie powiem to od razu wrypiesz swoje lewackie trolololo. Innymi słowy dyskusja z Tobą to strata czasu.

A twoich ostatnich 3 wypowiedzi
  • Odpowiedz
@franekfm: Hahah

Najlepiej nazwać lewakiem wyborce Korwina. Weź się chłopie ogarnij bo robisz na tym forum tylko Nowej Prawicy czarny PR.

Swoim chamskim zachowaniem tylko zrażasz sporo osób bo jesteś tutaj utożsamiany właśnie z tą partią.
  • Odpowiedz
@ediz4: chamskim, człowieku weź się ogarnij, wykop to nie jest miejsce na tłumaczenie dość skomplikowanych mechanizmów społecznych, zwłaszcza z typami, które patrzą na wszystko przez swój pryzmat i tego co IM SIĘ WYDAJE, tylko dlatego, że ONI BY TAK NIE ZROBILI.

Korwin kiedyś powiedział piękną rzecz,

chcemy być liderami, a jak coś trzeba zrobić to od razu pytanie, a gdzie to już działa i czy ktoś to robił przed
  • Odpowiedz