Wpis z mikrobloga

#korwin o #pedofilia

Jeśli więc brat Michał (zbieżność imion przypadkowa) miał informacje, że x. Michał ma skłonności pedofilskie to powinien był donieść o tym Jego przełożonemu, który powinien był, po szybkim i dyskretnym zbadaniu sprawy, przenieść inkryminowanego kapłana na funkcję, gdzie nie miałby styczności z dziećmi. Kościół katolicki stosuje tu awanse na kanoników tytularnych itp., itd. Natomiast robienie z tego sprawy w gazetach jest społecznym szkodnictwem.

http://korwin-mikke.pl/najwyzszy_czas/zobacz/pedofil/291

#4konserwy #neuropa
  • 33
Ja tylko podalem linka do wpisu na blogu JKM cytujac przy tym fragment ktory zwrocil moja uwage. Wyciaganie wnioskow pozostawiam czytajacym.


@msq: kurcze jak czytam takie wpisy to zaczynam wierzyć, że media (i nie tylko) manipulują Korwinem... W tym samym artykule czytamy:

*Oczywiście robienie czegokolwiek na siłę, nie wspominając o stosunkach seksualnych lub, nie daj Boże, o gwałcie powinno być z całą surowością karane. Jeśli zaś matka obawia się, że dotykanie
Ty wybrałeś natomiast jedno zdanie , które pasuje Ci do światopoglądu i budzi kontrowersje


@NigdyNieBedeBordowy: Moim zdaniem zdan budzacych kontrowersje jest troche wiecej w tym wpisie. POdalem linka do zrodla, kazdy moze sobie sam przeczytac calosc i wyciagnac wlasne wnioski. Twierdzisz ze podawanie linka do zrodla bez jakiegokolwiek komentarza (procz cytatu) to manipulacja? I gdzie w tym wpisie odnalazles slady mojego swiatopogladu?

Pewnie znalazłbym coś bardziej pikantnego, ale nie mam takiej
Moim zdaniem zdan budzacych kontrowersje jest troche wiecej w tym wpisie. POdalem linka do zrodla, kazdy moze sobie sam przeczytac calosc i wyciagnac wlasne wnioski.


@msq: rozumiem to całkowicie. Ja również podałem linka do Twojej wypowiedzi. Chodzi mi po prostu o to, że wyrywanie kontrowersyjnego zdania lub kilku z całego kontekstu wypowiedzi (jak ja to zrobiłem celowo z Twoim wpisem) jest manipulacją. Co do światopoglądu - racja, tu się trochę zagalopowałem
@NigdyNieBedeBordowy: Zagalopowales sie nie tylko w tej sprawie. Ja nie jestem osoba publiczna. To raz. A dwa rozmowa dwoch czlonkow spolecznosci wykopu na tenat happeningu porownana do - moim zdaniem - kontrowersyjnego wpisu osoby ktora bedzie za chwile miala wplyw na prawo stanowione w Europie to - ciagle moim zdaniem - sprawy zupelnie innego kalibru.
Ja nie jestem osoba publiczna.


@msq: a skąd mam to wiedzieć? To że nie występujesz na portalu pod nazwiskiem nie oznacza, że osobą publiczną nie jesteś. Może jesteś posłem, policjantem, lekarzem? Jeśli nie to i tak wykonujesz prawdopodobnie jakąś pracę, która ma wpływ na innych ludzi. Załóżmy, że byłbyś mechanikiem, który naprawia mi samochód. Nie chciałbym powierzać odpowiedzialności za moje i mojej rodziny życie osobie, która namawia do łamania określonego prawa
@franekfm: "Jeśli zaś matka obawia się, że dotykanie przez księdza-pedofila (bo, oczywiście, ks. Michał jest pedofilem Dokumentacja nie pozostawia tu cienia wątpliwości ) może wywrzeć zły wpływ na przyszłe życie seksualne córki to bez rozgłosu (który z pewnością córce zaszkodzi) powinna jej zakazać chodzenia na plebanię a gdyby ksiądz pytał dlaczego, powiedzieć: Ksiądz wie, dlaczego co każda kobieta potrafi poprzeć dostatecznie wymownym spojrzeniem. I tyle."

Czyli Korwin sam przyznaje ze ksiądz
@ediz4: #!$%@?, nigdzie tutaj nie widzę nawoływania do obrony księdza przed prokuraturą, no ale niektórzy się wszystkiego doszukają, nawet gwałcenie wpiepszą w temat.

Sorry ale nie masz pojęcia o szacunku dla ludzi i o sposobie załatwiania spraw po ludzku. Polska się zrobiła krajem konfidentów, egoistów i #!$%@?ów społecznych. Jak się w tym kraju nie zmieni to ja spierd...m do jakiegoś normalnego np. Gruzja, Chiny, Australia, ewentualnie Ameryka Południowa.

Sorry taka prawda.
@franekfm: A jak nazwiesz zamiatanie pod dywan spraw ściganych w Polsce. O gwałceniu Korwin wspomniał w artykule.

Jeżeli ktoś popełnia przestępstwo to należy to zgłosić a nie "załatwić sprawę po ludzku" bo taki przestępca czuję się bezkarny.

To twoje konfidenctwo powoduje znieczulicę społeczną i różne kwiatki później wychodzą bo "to nie nasza sprawa".
@ediz4: myślę człowieku, zajmij się swoimi sprawami, bo przez takich jak Ty robi się z Polski gówniane państwo policyjne, przez takich co wpieprzają nos w nie swoje sprawy, Twoje dziecko było.

Przestępca czuje się bezkarny bo w Polsce jest coraz więcej idiotów, którzy chcą, żeby prokuratury i policja wszystkim się za nich zajmowały, coraz więcej dużych dzieci, za których ktoś się ma podcierać.

Bezkarność jest efektem biegunki legislacyjnej i masy debilów,
@franekfm: Może zszedłbyś z tego protekcjonalnego tonu - nie jestem twoim kolegą z podwórka. "Przestępca czuje się bezkarny bo w Polsce jest coraz więcej idiotów, którzy chcą, żeby prokuratury i policja wszystkim się za nich zajmowały, coraz więcej dużych dzieci, za których ktoś się ma podcierać"

Aha czyli ludzie sami mają wymierzać sprawiedliwość np: pedofilom. Widzę że chciałbyś anarchii. Bezkarność jest powodem nie zgłaszania przestępstw, zbyt niskich wyroków oraz źle skonstruowanego
robi się z Polski gówniane państwo policyjne, przez takich co wpieprzają nos w nie swoje sprawy, Twoje dziecko było.


Przestępca czuje się bezkarny bo w Polsce jest coraz więcej idiotów, którzy chcą, żeby prokuratury i policja wszystkim się za nich zajmowały, coraz więcej dużych dzieci, za których ktoś się ma podcierać.


@franekfm: lol, to jak nie prokuratura i policja to kto ma ścigać pedofilów? Bojówki korwina? Niektórzy z Was się jeszcze
@franekfm: To wytlumacz tak zeby i @GilbertEatingGrape i @ediz4 i ja skumali.Artykul zdaje sie sugerowac ze lepiej by bylo zeby czesc przypadkow czynow pedofilskich nie trafiala do prokuratury tylko byla 'zalatwiana po ludzku', cokolwiek to znaczy. Moim zdaniem to jest skandal. Tak jak bardzi lubie korwina i jak glosowalem na niego i jego urgupowania w czasach kiedy spora czesc wykopkow jeszcze skakala z jakja na jajko albo po drabinie na dywan