Wpis z mikrobloga

@Nuuk: Jestem pewien, że Korwin nigdy by nie płakał z powodu utraty "12 miejsc pracy" w sektorze państwowo-urzędniczo-politycznym :)

Pomyśleć tylko, że tacy ludzie, jak skamlący Migalski - postulowali redukcję biurokracji.. Niezła hipokryzja i zakłamanie. Po wyborach - wyszło szydło z worka.

Swoją drogę to pokazuje też skalę problemu. 1 europoseł - to dodatkowo min. 12 pasożytów, uwieszonych na kieszeni podatnika.
@spluczka: A pracodawcy nie może być żal pracownika, którego musi zwolnić? Albo nie "pracownika" - "człowieka"? A tak to trochę wygląda w tym przypadku. Ogólnie, to temat to chyba #boldupy, bo fajni ludzie + robienie fajnych rzeczy + koniec tego = żal i to jest całkiem logiczne.

Kurcze, coraz częściej wydaje mi się, że fanatyczni wyznawcy Korwina (nie każdy jest fanatyczny - ja np. nie jestem ;) ) faktycznie straaaasznie
Jestem pewien, że Korwin nigdy by nie płakał z powodu utraty "12 miejsc pracy" w sektorze państwowo-urzędniczo-politycznym :)


Pomyśleć tylko, że tacy ludzie, jak skamlący Migalski - postulowali redukcję biurokracji.. Niezła hipokryzja i zakłamanie. Po wyborach - wyszło szydło z worka.


Swoją drogę to pokazuje też skalę problemu. 1 europoseł - to dodatkowo min. 12 pasożytów, uwieszonych na kieszeni podatnika.


@spluczka: Rozumiem, że europosłowie KNP nie będą korzystać z subwencji na
@SirBlake: A co te tzw. "#!$%@? i złodzieje" dobrego dla nas zrobiły poza samym startowaniem do korytka? Nawet się z tym nie kryli co widać po płaczkowych wpisach tego pacana migalskiego co się migał od roboty w PE. Podpis i spadamy do domu. Nie wspomnę o tym, że pacan głosował jak popadnie (pewnie jak każdy matoł z PO/PIS/PSL/SLD) i był zdziwiony, że oddał głos ZA ACTA ( ͡° ͜ʖ