Wpis z mikrobloga

@Werkaaa:

@hokus_pokus: ja miałam tak idealnie równe dolne zęby że każdy dentysta mówił wow :( a przez głupie ósemki mi się pokrzywiły i nawet jakbym zaczęła nosić aparat to nigdy nie będą takie równe jak były :( nienawidzę ósemek, przez nie (pośrednio) rzuciłam studia bo miałam przez parę miesięcy okropne bóle głowy gdy rosły, nawet nie wiedziałam że to ich wina, straciłam rok życia :(

dobra koniec użalania,
  • Odpowiedz
@foster1: a ja jutro idę na zdjęcie szwów po ostatniej :D Nie ma to jak mieć wszystkie cztery do usuwania... Dwie do wyrwania, jedna dłutowana, jedna do wyrwania po nacięciu...
  • Odpowiedz
@Zdanio: okropieństwo, dobrze, że moja nie była ukryta...

@extralion: było widać jak gębę rozdziawiałem do lustra, później dentystka mi powiedziała, sytuację wyklarowało zdjęcie rtg :)
  • Odpowiedz
@rozowypasek:

@badasq:

@andziela: mi tylko na górze wyrosły, na początku miałem też bóle i jakieś dziwne zawroty głowy, wtedy nawet nie wpadłem na to że to może być przez ósemki. Jak do tej pory nie usuwałem i nic się nie dzieje jakoś się same ładnie "wpasowały"
  • Odpowiedz
@foster1: ja też żadnej jeszcze nie usunęłam, wyrosły w miarę równo, i tak już sporo szkód narobiły :< bóle głowy mam już rzadko i sama dentystka stwierdziła że nie ma po co usuwać, ale chyba się w końcu zdecyduję
  • Odpowiedz
@foster1: mnie jeszcze za czasów licbazy potrafił złapać nagły ból podczas gryzienia, dentystka zrobiła mi miejscowe zdjęcie i pokazała się na nim ONA. A za usuwanie musiałam się w końcu zabrać, bo górne zaczęły mi naciskać na resztę zębów i skrzywiły siódemki :/ Jak nie boli ani nie krzywi to moim zdaniem nie ma co się bawić, chociaż dla pewności warto chyba zrobić zdjęcie całej szczęki.
  • Odpowiedz
@foster1: dokładnie nie pamiętam, dam, że 17 czy 18 lat miałam jak już istniała sobie obok reszty ta jedna, inne będzie mi ciężko stwierdzić, ale dentystka mi ze dwa lata na pewno mówiła o tym, żebym w końcu poszła je wyrwać, a zaczęłam się za nie brać dopiero w wieku 23
  • Odpowiedz
@foster1: ja się w ogóle zdziwiłam jak zobaczyłam zdjęcie bo byłam przekonana że jak tak bolą to muszą rosnąć poziomo a one wszystkie proste :D jedna dolna ósemka wyrosła mi wcześniej niż reszta, ale nie pamiętam kiedy, najgorsze bóle miałam gdy rosły mi 3 kolejne i one rosły 3 naraz gdy miałam 20 lat, koszmarne przeżycia
  • Odpowiedz