Wpis z mikrobloga

miałem dziś wracać do domu i odebrać paczkę po świętach, jednak był mały poślizg na szczęście. przed chwilą dostałem paczkę - jak się okazało od ekipy wykopu :) reszta na zdjęciach. co do przepisu z kartki - na pewno spróbuję i postaram się zrobić znalezisko! wielkie dzięki dla WYKOPu i całej ekipy! nie wiem kogo wołać, więc na razie ogranicze się tylko do @wykop @maciejkiner @m__b sorry za jakość zdjęć i że nie poobracałem :P

po otwarciu

karteczka

moc prezentów!

z widokiem na przepis

zawartość, jako że nie wszystko dobrze widać: zabawka laweta z koparką, 2 wykopowe kosteczki w ładnym pudełku, koszulka wykopu, kartka z życzeniami oraz przepisem na babeczki, brelok wykopu, i niesamowicie dużo czekoladowej dobroci :D

WIELKI DZIĘKI WYKOPIE! najlepszy prezent na święta! kawał dobrej roboty, jeszcze nie raz będę dziękować.

#tylewygrac #wykopoczta #niespodzianka
Pobierz drainpipes - miałem dziś wracać do domu i odebrać paczkę po świętach, jednak był mały...
źródło: comment_iIebGnU6dPMIUbD4xDWF6rBs9cuHy6pm.jpg
  • 16
@Elfik32: ooo Elfik, Ciebie też powinienem zawołać a zapomniałem. Wielki dzięki wszystkim i każdemu z osobna! :)

jako, że GzW to element wykopu, który ma w mojej kuchni częste zastosowanie, nie omieszkam się przygotować swojego odcinka :) ale to już chyba po świętach... ;)