Wpis z mikrobloga

Słowo się rzekło: #krakow #malopolska #wykoppiwo #piwo #wykopparty #uj #agh #pijzwykopem

Wraz z koleżanką @gugas zabrałyśmy się za KRAKOWSKIE WYKOPPARTY - i jeszcze wraz z @kiciochem chcemy Was na nie serdecznie zaprosić, liczymy, że stawicie się ochoczo.

Termin to 23 LUTEGO, godzina pewno około 19, miejsce: oczywiście KRAKÓW, knajpa/pub SPOKÓJ - po nowym roku pójdę i zapytam o ewentualną rezerwację. :) Niedługo któraś z nas wrzuci znalezisko - także, śledźcie tagi: #krakowskiewykopparty

Zapraszamy gorąco i serdecznie wszystkich przyjezdnych - łącznie z drogą administracją ( obiecała rozważyć przybucie @Elfik32 ), która obiecała nam wykopparty krakowskie promować. :) Jeśli ktoś chce przyjechać i nie ma noclegu - jest możliwość przekimania się u mnie, na nowohuckiej podłodze (w kimanie wlicza się afterparty. :D), w studenckim mieszkaniu (obiecujemy umyć podłogi). Pozwolę sobie jednak zastrzec: chcę kojarzyć osoby, które się o to uproszą.

Liczymy na ochocze stawienie się i miłe, wesołe, wykopowe spotkanie, dzięki któremu komputerowe stanowiska dowodzenia trochę ochłodną, Wasza liczba obserwujących się zwiększy i Wasze dzióbki będą się cieszyć (jak po ciosie łopatą - głupi żart, przepraszam;).

Pozwolę sobie zawezwać ludzi z mojej magicznej krakowsko-mieszanej wykoplisty. Podzielcie się informacją ze znajomymi - i stawcie się koniecznie!

@ppiasq @szczepqs @Tkacz_aluzji @slepej_kury_ziarno @jahcob @zuu @napiecie @Gigi_ @MasterSoundBlaster @Zyngi @pimp69 @diarrhoea @golowicz1000 @megazyep @grychu @grzysztof @kravi93 @kasiknocheinmal @anonim1133 @OrestesGaolin @tomek7322 @luxik @domin_221 @wojtasr

I katowiczanie, bo to przeca o krok! (korzystałam z listy dostarczonej mi przez @TheMan ): @RozowaSkarpetka @oxygen88 @Erystyk @stealth_digger @mlodygornik @Sierran @kkeE @drobny @Sangreal @pomarange @mozg_na_dywanie @bylejaki @Destr0 @kkeE @Celinka95 @Coolish @NatKul @brrum @5th @MagicznaHonda
  • 125
  • Odpowiedz
@simsoniak: Zostałem oficjalnie zaproszony, no przemyślę to :>

Tylko jeśli miałbym przyjechać to na pewno na nocleg. Jakoś nie widzi mi się potem zapieprzanie pociągiem w nocy do Warszawy.
  • Odpowiedz