Wpis z mikrobloga

Dzień dobry Mirki!

Właśnie wstałem, idę się umyć. Planuję pójść do biedronki, zrobić zakupy i ugotować obiad.

Co prostego i dobrego polecacie?

#gotujzwykopem
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@trb: Wczoraj (nie wiem, jak dzisiaj) była lazania na promocji, ta 1kg, bodajże za 9,99zł. W smaku, muszę przyznać, całkiem spoko.
  • Odpowiedz
@biczplis: Dobra tam, bez promocji jej cena jest taka sama jak w Tesco, czy innych tego typu przybytkach. A moim zdaniem smakuje lepiej, polecam spróbować :>

Wg. składu na opakowaniu nie ma tam konserwantów, sztucznych polepszaczy, stabilizatorów itp. Tak więc raczej nie umrzesz.
  • Odpowiedz
@trb: (#) ja w biedzie przyuważyłam paluszki szpinakowe z serem w środku. jeszcze nie jadłam, ale szpinak kocham więc wrzuciłam od razu do koszyka.

ewentualnie mieszanka chińska plus sos chiński plus ryż i kurczaka dorzucić w kosteczkę.
  • Odpowiedz
@Majku_: Policz sobie ile kosztuje makaron na lasagne, mięso mielone, pomidory, ser i zobacz czy da radę zrobić 1kg za 10zł. No chyba nie, zwłaszcza że sam makaron kosztuje z 7zł...Więc to nie może być dobre.
  • Odpowiedz
@biczplis: Pytanie zasadnicze - jadłeś to? Żeby w jej składzie było więcej liter "E" niż jakichkolwiek innych, a smakiem przypominała wszystko, co najgorsze, to bym się z Tobą zgodził. Ale ogólnie, całokształt muszę ocenić jako co najmniej przyzwoity.

Tak więc, ewentualnie, smacznego życzę.
  • Odpowiedz