Wpis z mikrobloga

Mirki postanowiłem sobie dzisiaj trochę pograć w bf-a. Co ja tam zobaczyłem to ja nawet nie.

Standard - wchodzę na mapę wybieram klasę, pojawiam się w bazie biegnę po jakiś transport ale zaraz zaraz... zatrzymałem się, i mówię: "Co tu się #!$%@? dzieje?! Gdzie do #!$%@? pana jest cały sprzęt?" I wtedy się odwróciłem...

Na naszym respie gimby wzięły wszystkie czołgi i orają cały resp, jeżdżą w kółko, strzelają do wszystkiego co się rusza, jeepy, helikoptery, swoi itd, jak nie zniszczone to zajęte i #!$%@?ą dookoła bazy turyści #!$%@? zwiedzając pustynne głazy. Jeden #!$%@? się do śmigłowca, wokół niego stoi kolejnych 10 kolejnych i podziwiają jak on tam wsiadł, wzlatuje na 10m. Mówie sobie: "Ooo ten seba widać że umie latać lotnik #!$%@?" taki #!$%@? xD uleciał kawałek i #!$%@?ął o ziemie jak Chellenger w 86'

Jako że transportu naziemnego nie ma to pobiegłem do samolotu. Oczywiście zaraz całe stado za mną z okrzykiem "łoooo, samolot, Mati dawaj sobie polatamy, w kal of duti takiego nie ma!" Startuje a tu ten rzemień co orał respa na ręcznym wjeżdża na lotnisko i kręci wierzą dookoła a obok niego jakieś 3 gimby skaczą i strzelają do mnie z rakiet tańcząć makarene xD ja #!$%@?. R.I.P. Battlefield 3

#battlefield3 #gry #bf3
  • 7