Wpis z mikrobloga

#worldoftanks #wot #bojowkat49 #bojowkahellcata #bojowkaluchsa #bojowkakv2 #turniej #gry

Witam mirasów czołgistów !

Niniejszym postem chcemy sprawdzić zainteresowanie zorganizowaniem mirko turnieju w World of Tanks pod hasłem ' jak go przebić, nie wiem '

zasady wstępnie ustalił @w_szafa , a brzmią one tak :

Draft zasad:

1. 8 tiery, system pucharowy, gramy drużyna vs drużyna. Zwycięska drużyna przechodzi dalej, pokonana drużyna odpada. Wygrana drużyna dzieli się na pół i gra przeciwko sobie.

2. Chętni zgłaszają się na mirko.

3. Mapa zostaje wylosowana wcześniej. Mirki zostają wylosowane do poszczególnych drużyn algorytmem koszykowym. Przydział do koszyków na podstawie WN8 z ostatniego tysiąca bitew wg. noobmetera

4. Mirki wysyłają mi na priv informację jakim czołgiem jadą, sam swój ogłaszam wcześnej bo tez będę grał :P

5. Zbieramy się 17.45 określonego dnia, o 18.00 odpalam treningówkę na wylosowanej wcześniej mapie.

6. Powtarzamy procedurę. Gdy zostanie ósemka najlepszych, losowanie dalej przebiega bez koszyków. Powtarzamy procedurę aż nie zostanie nam dwóch graczy. Finał 1 vs 1 na himmelsdorfie ;)

Wszystkie losowania będą sfilmowane i wrzucone na YT żeby komisja kontroli gier losowych i zakładów się nie czepiała.

Zachęcamy do dyskusji, zgłaszania gotowości do wzięcia udziału w turnieju pod tym postem !

Wołam prawilnych czołgerów :

@von_Bekon : @w_szafa : @Eau-Rouge : @vakarena : @Dipit @Abrakadabror : @Potfur : @jack-lumberjack : @blyskotliwy : @Sentryt @Spartacus999 : @elniks : @queerlord : @NieMaZeBoli @Rittel : @Emes91 : @Dipit : @morq : @t3m4 : @gali20 : @layne90 : @NieMaZeBoli: @gemellus : @fifithebest : @Maarloeve : @JezelyPanPozwoly : @domino19 : @el_falco : @ghoot : @szczepan126 @Traczex : @Bartek2016 @eugeniusz_geniusz : @Astroc : @cesar90 : @XsomX : @RedBaron : @Janusz_Polak @blyskotliwy

Pobierz kubakabana - #worldoftanks #wot #bojowkat49 #bojowkahellcata #bojowkaluchsa #bojowkak...
źródło: comment_KRWaplqJMkntE8Tqcq93GRzvcezci9y7.jpg
  • 46