Wpis z mikrobloga

W ogóle dzisiaj byłem u #gf, gorąco jak jasna cholera - trylion stopni - no i padł pomysł co by iść na basen. Jak ofc nie miałem żadnych kąpielówek, a jako Janusz w majtach nie bardzo mi się widziało iść. No to wpadłem na cwany plan ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Poleciałem do TESCO, kupiłem sobie najdroższe kąpielówki, jakieś szorty, i lecim na basen (plus czepek 5zł). Na basenie posiedziałem z 3 godziny, wróciłem do autka, rozwiesiłem kąpielówy co by w słońcu wyschły i poszedłem na miasto. Po powrocie z miasta lecim do TESCO i mówię, że rozmiar nie ten, że nie podpasowały mi, kolor jakiś taki #!$%@?, a kolega co kupował to był daltonistą i myślał, że są różowe oraz, że chciałbym zwrotu. Pani na to czy mam paragon, a ja jej sru na ladę niczym kartami w pokerze (gdy się ma pokera oczywiście). Pani mi złapała kąpielówy, obejrzała, popodziwiała i poszła na układ.

I tak też mam teraz darmową wypożyczalnie kąpielówek w postaci TESCO ( ͡° ͜ʖ ͡°)

No i zostałem prawilnym Januszem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#oswiadczenie #oswiadczeniezdupy #historia #opowiescidejwa #opowiadanie #heheszki #humor #januszebiznesu #cebulacontent
  • 37