Wpis z mikrobloga

Jakieś 3 miesiące temu zrobiłem atencyjny wpis z moim progresem w zrzucaniu wagi. I w sumie znów, pewnie już ostatni raz chciałbym się troszeczkę pochwalić. Mam nadzieję, że nie spłynie dużo hejtu.

Tym razem próbuję tworzyć jakiś zarys mięśni. Nie jest to już taki zapał i determinacja, jak podczas zrzucania wagi, ale przynajmniej zachowuję regularność. W sumie największy problem to nadmiar skóry, ale staram się z nią walczyć, poprzez kremy i ćwiczenia. Mam nadzieję, że za parę miesięcy się naciągnie w końcu.

Zatem uruchamiam piękny tag #pokazsadlo i przy okazji #dieta (jak ten tag się rozwinął od tamtego czasu, szok!), bo do mikrokoksow brakuje jeszcze pewnie jakiegoś roku ćwiczeń.

Najbardziej zadowolony jestem z tego, jak wygląda mój brzuch. Pewnie - spora część z was ma lepszy brzuch, ale ja cytując pomarańczowego króla nigdy nie miałem lepszego brzucha :P Klatka dość sucha, ale czuję pod skórą, że te mięśnie rosną, więc wierzę, że w końcu wyjdą.

Waga wyjściowa: 109 kg i sporo powyżej 30% BF (34 bodaj? nie pamiętam), 2 zdjęcie to waga na poziomie 74 kg i okolo 19% BF. Potem zauważyłem, że mam problem ze sobą, bo starałem się już jeść normalnie, a waga niestety ciągle spadała. Jak doszedłem do 70.4kg to zacząłem już żreć dużo więcej, niż miałem ochotę, no ale BMR tego wymagał i jem mniej więcej tyle, ile w tym BMR wyskakuje. Teraz znów ważę 74 kg, ale BF jest w okolicach 16.5-17%.

Nawet na fejsie teraz ze znajomymi założyliśmy małą, 4 osobową grupę motywującą, pomaga ;)

Mam nadzieję, że kogoś to zmotywuje.


No to pyk:
g.....s - Jakieś 3 miesiące temu zrobiłem atencyjny wpis z moim progresem w zrzucaniu...

źródło: comment_ynETQQPoyLLEeVrgFtjjXMvwJro8ZQs8.jpg

Pobierz
  • 86
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@grooles: Dzięki za bardziej szczegółowy opis. U mnie nie ma jeszcze takiej tragedii bo ważę w granicach 98-99 kg przy 194 cm wzrostu, ale chciałbym trochę oponki zrzucić. Strata 8kg to byłby chyba mega sukces i już bym był zadowolony :) Postaram się wdrożyć w życie to co opisałeś. Dzięki za motywację.
  • Odpowiedz
@grooles: Z fatem na brzuchu to jestem na etapie zdjęcia nr2, ale mięśni mam trochę więcej.

Propsy za wytrzymałość i dążenie do celu! Teraz mięśnie! :D
  • Odpowiedz
@grooles: NASZYM PANEM JEST!!!

BRAWO ZUCHU! JA ZJECHAŁEM 20kg w tym roku ze 105,6 do 86, odcinając cukry i gluten. Trochę ćwiczeń i efekt zajebisty. Niestety mam problem z nadmiarem skóry, co polecasz? :>
  • Odpowiedz