Wpis z mikrobloga

Wiadomość do #knp , @przemyslaw-wipler .

Serdecznie gratuluję takiego wyniku w wyborach. Macie jaja ;) Zagotowało się w polskiej polityce, a to czego wczoraj byłem świadkiem w #tvn24 przechodzi ludzkie pojęcie.

-PO tyle procent głosów

-PIS tyle..

....

- KNP, partia która obraża kobiety tyle procent głosów.

To mi się w głowie nie mieści! Przecież to jakiś absurd xd

Pozdrawiam i życzę powodzenia.

Chciałbym zwrócić tylko uwagę na jedno wystąpienie Pana Korwina, które mnie trochę załamało:

http://www.wykop.pl/link/2006036/janusz-korwin-mikke-o-szansach-wyborczych-i-slusznosci-glosu/

Przytaczam swój komentarz spod tego znaleziska:

Chwila, chwila.. Sam jestem za Korwinem, zamierzam na niego oddać swój głos.. ale za przeproszeniem co on tutaj bredzi? Sam sobie strzela w stopę. Dopiero co sami byli partią bez żadnych szans i wszystkie inne partie używały tych samych argumentów (bo i tak nie przekroczą progu wyborczego, bo to bez sensu, po co marnowac swój głos...), a jak obecnie balansuje na granicy 6-7% to poczuł się Bogiem i sam używa tych samych argumentów co partie z dużo większym poparciem?


Panie Korwinie.. no nie pogrążaj się Pan.

Panie Pośle @przemyslaw-wipler . Po co ten spot? Przecież to brzmi w Waszych ustach absurdalnie.

#polityka #knp
kajbel - Wiadomość do #knp , @przemyslaw-wipler . 



Serdecznie gratuluję takiego wy...
  • 1
@kajbel: PJN / Polska Razem i tym podobne, na non-stopie we wczesniejszych wyborach operwaly takimi haslami (gdy KNP mial ponizej 5% w sondazach). Twoje skojarzenie jest sluszne i ja osobiscie mysle ze to celowa zagrywka w stylu "mieczem wojujesz od miecza giniesz" + mrugniecie okiem do stalych wyborcow, #!$%@? podobnych tekstow rok w rok. Dla mnie ciekawa zagrywka i osobiscie podoba mi sie ten spot wlasnie z tego wzgledu.