Wpis z mikrobloga

"Anytime, Anywhere" - utwór śpiewany przez Kaguyę Riho (Yui Kano), bohaterkę muzycznej visual novel "Deardrops".

To tak z okazji mojego powrotu do tej gry po 4-miesięcznej przerwie. Przeszedłem wtedy zakończenia z Riho i Yayoi, przede mną jeszcze dwie panny.

Generalnie zawsze robię sobie tego typu przerwy, jeśli chodzi o tego typu rozgrywkę. I to nie z powodu słabości fabuły produkcji, a raczej z odczuć deja vu - po pierwszej zakończonej wersji opowieści zbyt bardzo rzuca mi się linearny mechanizm gry przy kolejnych wariantach zakończenia. Strasznie to wpływa negatywnie na obraz historii, choć doskonale zdaję sobie sprawę, że taka cecha każdej visual novel ;)

#deardrops #animecharactersong #visualnovel #kirakira #overdrive #anime #japonia #yuikano #kaguyariho
80sLove - "Anytime, Anywhere" - utwór śpiewany przez Kaguyę Riho (Yui Kano), bohaterk...
  • 6
  • Odpowiedz
@BlackReven:

A nie lepiej po prostu traktować vn jak serial anime, czyli poświęcić godzinkę codziennie na czytanie?

Taka wada visual novel, że jednego dnia wciąga, a innego nie chce się jej nawet załączyć. Dlatego zawsze starannie dawkuje historię ;)
  • Odpowiedz