Wpis z mikrobloga

#mikrokoksy #silownia

Dobrze jeść tyle i trzymać wagę (78kg) w miejscu a wręcz ją tracić, co jeszcze kilka miesięcy temu - z racji mojej endomorficznej natury i skłonności do łapania fatu - było dla mnie nie do pomyślenia :P Jednak HIITY mają większy potencjał niż chociażby bieganie, pamiętam jak w tamtym roku biegałem intensywnie, kalorie trzymałem niżej a fat nie chciał schodzić :P
lamiesobie - #mikrokoksy #silownia 



Dobrze jeść tyle i trzymać wagę (78kg) w miejs...

źródło: comment_0POHJQ71qxD5vz9fX6HN9PRjDLY7rK4r.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
@lamiesobie: Wiesz czemu fat nie chciał schodzić? Bo organizm wie, że ten fat jest mu potrzebny :) Jak biegasz, czyli palisz fat jako paliwo to organizm wie, że jak jest okazja to musisz dostać więcej "w nagrodę". To będziesz mógł dzięki temu więcej biegać! Sam zysk nie?

Białka za dużo. Około 170 g jest twoje zapotrzebowanie. Węgli za dużo i tłuszczy też za dużo. Twoje zapotrzebowanie na węgle jest w
  • Odpowiedz
@Khaine: Białka za dużo dzisiaj weszło to fakt, ale to nie ma wielkiego znaczenia. Węglami manipuluje, dzisiaj akurat weszło 480, ale są dni, kiedy spożywam ich prawie 600 z racji intensywniejszego wysiłku. Tłuszcze zawsze trzymam w granicach - 90 - 110g. Gdyby rzeczywiście było za dużo kcal, to przybierałbym na wadze a jadę tak już grubo ponad 2 miechy i utrzymuję 78 kg ;)
  • Odpowiedz
@lamiesobie: Ty nie jesteś endo tylko #!$%@?. Ja przy tych makrach co podałem wyżej jestem w stanie delikatną masę nawet robić. Ewentualnie musiałbym węgle podbić o jakieś 0,5-1 g/kg ciała i tyle.
  • Odpowiedz
@Khaine: Jestem endo od zawsze zmagałem się z nadprogramowym fatem i strasznie łatwo go łapię gdy zaprzestaje aktywnosci :P W tej chwili jem więcej niż kiedykolwiek wcześniej, a od kilku miechów po raz pierwszy od 21 lat widać u mnie six pack. Więc zostaję przy 3,5 - 3,7k kcal z mniej więcej takimi makrosami jak wyżej i powinno być okej. W zimie pierwsza masa na ok 4k i zobaczymy, co
  • Odpowiedz
@lamiesobie: Nie jesteś endo jak przy 3,5k widać ci ABS. Jesteś po prostu zwykłym obżartuchem. Ja przy 3,5 k mam masę tak agresywną, że nie wiem nawet co się dzieje.
  • Odpowiedz
@Khaine: Kiedyś przy 2,6k i bieganiu nie chciał lecieć fat, teraz robię sprinty i krótkie aero i jem bezkarnie 3,5k. Moim zdaniem to zasługa HIITów, nigdy w życiu nie jadłem dzień w dzień tyle co teraz a utrzymuje sylwetkę i wagę.
  • Odpowiedz
@Khaine: Sprinty na bieżni 100 metrowej 10 - 12 x z ok 45 sekundowymi przerwami. Czasami kompleksy metaboliczne albo tabata (tabata bezpośrednio po treningu siłowym). Sprinty 2x w tygodniu z racji tego, że trenuje PUSH/PULL/LEGS 4x w tyg.
  • Odpowiedz