Wpis z mikrobloga

A ja wam powiem że bardzo mnie cieszy ten spam Korwinem.

Kucowi neofici żarliwie wpychając swojego bożka w każdy zakamarek wykopu skutecznie go obrzydzają wszystkim niezdecydowanym - i nawet gdyby #jkm rzeczywiście miał coś sensownego do powiedzenia (co jednakowoż usilnie poddaję w wątpliwość), to i tak spore grono zwykłych ludzi po prostu kojarzyć będzie #knp z gównoburzami, spamem i ordynarnym językiem nienawiści (no i Hitlerem, nie zapominajmy o nim) i raczej wybierze opcję polityczną z mniej fundamentalistyczną wymową w czasie wyborów.

Tak trzymać! #polityka
P.....k - A ja wam powiem że bardzo mnie cieszy ten spam Korwinem.



Kucowi neofici ...

źródło: comment_s1X9exCZYHqf5Ta3I9OrvyJu214R49Wf.jpg

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ihwar: Branie pod uwagę poglądów tłumu podczas głosowania jest jest przykładem głupoty. W jedną i drugą stronę. Faktem jest, że k-----a ostatnio w tv jest od cholery, a że stał się zagrożeniem po przekroczeniu mitycznego progu 5% to akurat fakt i faktem jest, że media starają się go skarykaturować. Nie trzeba mieć rozległej wiedzy nt. manipulacji żeby to dostrzec. Mam w----------e na k-----a, ale nie lubię, gdy ktoś zgrywa mentalnego
  • Odpowiedz
@Aleksander_Newski: osobiście uważam, choć oczywiście mogę się mylić, że naiwne jest stwierdzenie że układ boi się tego 8% poparcia w aktualnych wyborach, nawet gdyby faktycznie tyle wyszło, to układ zdaje sobie sprawę z tego że nagle z gruchy nie wskoczą do parlamentu jako partia rządząca, wszystkie te teksty o tym jaką to masakre kanapa zrobi z politykami można rozbić o kant d--y do momentu kiedy to się stanie - bo
  • Odpowiedz
@ihwar: Bardziej zastanawiało mnie tu słowo "mityczny" :).

Poza samym rządzeniem KNP będąc w sejmie może bardzo dosadnie wykazywać niekompetencję i korupcję innych ugrupowań. Do tego nie potrzeba większość. Coś także musi być na rzeczy, skoro ten "nieszkodliwy ..." jest atakowany dokładnie z każdej możliwej strony. Jeśli obejrzysz sobie ostatni wywiad z Olejnik sam sie ze mną najpewniej zgodzisz.
  • Odpowiedz
@SSuckinsyn:

Seba nie głosujesz na k-----a, bo spamuja na wykopie


A może po pobycie na wypoku doszedł do wniosku, że KNP to sekta xD. Wspieranie partii która przyciąga tylu p------------w jest ryzykowne
  • Odpowiedz
@Aleksander_Newski:

nie trzeba być w sejmie żeby to robić - i jeśli ktoś jest w stanie robić to całkowicie bezstronnie i rzetelnie ( a pytanie czy partia w sejmie potrafi być bezstronna ? ) to ja im kibicuje - nawet Korwinowi.

Musimy chyba inne programy oglądać, albo z innej perspektywy, bo ja nie oceniam tak pozytywnie występu Wiplera :)
  • Odpowiedz
nie trzeba być w sejmie żeby to robić -


@ihwar: To zupełnie inna sytuacja. Człowiek wewnątrz tych struktur, a poza nimi. Z drugiej strony nawet to 8% posiada już inicjatywę ustawodawczą i dostatecznie dużą liczbę posłów aby zablokować przynajmniej niektóre z szaleństw naszej władzy, czy być "języczkiem u wagi" przy przepychaniu jakiś pozytywnych ustaw. Tym bardziej, że na mniej ważne głosowania wielu posłów nie chodzi. Mają ważniejsze rzeczy do roboty.
  • Odpowiedz
układ boi się tego 8% poparcia w aktualnych wyborach


@ihwar: nie tylko układ, znaczna część ludzi boi się radykalnych partii które chcą rozmontować UE np. zaczynając od zniesienia układu z Schengen - patrz: postulaty Frontu Narodowego (Marine Le Pen) i Partii Niepodległości Zjednoczonego Królestwa (Nigel Farage). KNP też jest radykalną partią eurosceptyczną i populistyczną (takie są fakty: http://korwin-mikke.pl/wideo/pokaz/happening_absurdy_unijne_z_udzialem_pp_michala_marusika_i_jacka_wilka__kandydatow_knp_do_pe_/1782 ) więc obawy, że pomoże eurosceptykom francuskim i brytyjskim nie są bezpodstawne.
  • Odpowiedz
@Aleksander_Newski:

Z drugiej strony nawet to 8% posiada już inicjatywę ustawodawczą i dostatecznie dużą liczbę posłów aby zablokować przynajmniej niektóre z szaleństw naszej władzy, czy być "języczkiem u wagi" przy przepychaniu jakiś pozytywnych ustaw. Tym bardziej, że na mniej ważne głosowania wielu posłów nie chodzi. Mają ważniejsze rzeczy do roboty.


no ale jeśli to są mniej ważne głosowania to czy jest to powód do strachu
  • Odpowiedz
sobiście uważam, choć oczywiście mogę się mylić, że naiwne jest stwierdzenie że układ boi się tego 8% poparcia w aktualnych wyborach, nawet gdyby faktycznie tyle wyszło, to układ zdaje sobie sprawę z tego że nagle z gruchy nie wskoczą do parlamentu jako partia rządząca, wszystkie te teksty o tym jaką to masakre kanapa zrobi z politykami można rozbić o kant d--y do momentu kiedy to się stanie - bo nic nie mogą dopóki nie osiągną większości, a na pewno w najblizszych wyborach parlamentarnych tego nie zrobią - bo z kim ? z prjg? układ się obroni, a do następnych wyborów zdąży zabezpieczyć swoje środki... oczywiście jeśli rozważamy to logiką "układów"


@ihwar: przekleję swoją wypowiedź z innego forum

Oni nie boją się konkretnie JEGO, jako osoby. Korwin z 5, 7 czy nawet 20% nie zwojuje tyle ile by chciał, swojej wizji dekonstrukcji rozpasłego państwa nie uskuteczni w pełnym zakresie programowym. Oni się boją zmian trendów, które postępują, a które Korwin obecnie symbolizuje - w ciągu kolejnych 10, 15, 20 lat. Przemiany świadomości w społeczeństwie, upadku piorących mózgi mediów,
  • Odpowiedz