Wpis z mikrobloga

Ponieważ nie mogłem znaleźć nic ciekawego na allegro, bo albo nie pasowało na mój telefon (#motog) albo było absurdalnie drogie, postanowiłem zamówić takie ustrojstwo z chińskiego DealExtreame: Sunshine Sports Gym Neoprene Armband Case for Moto G DVX za niecałe 15 zł.

Po dokładnie miesiącu i 1 dniu paczka dotarła - wydaję mi się trochę długo, ale może się nie znam (to dopiero moje 3 zakupy z Chin).

Moje spostrzeżenia po rozpakowaniu i jednym 10-kilometrowym biegu:

- wygląd i wymiary zgodne ze zdjęciami i informacjami na stronie (wrzucam jeszcze zdjęcie tyłu razem z telefonem);

- jakość materiału i szwów jest zadowalająca i nie odbiega od tych dostępnych w sklepach stacjonarnych;

- telefon pewnie leży i nie giba się na boki;

- wtyk minijack jest łatwo dostępny, ale klawisze boczne już gorzej - da się przeżyć;

- pasek z rzepem jest na tyle szeroki, żeby nie uwierał, a sam rzep trzyma pewnie;

- materiał po wewnętrznej stronie jest miękki, przyjemny w dotyku i nie obciera, ale trochę chłonie wilgoć (czyli głównie pot);

- przednia "szybka" oczywiście pozwala na swobodną obsługę dotykiem.

Zobaczymy jak będzie z czasem, ale za taką cenę jestem bardzo zadowolony ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#biegajzwykopem #bieganie #akcesoria #minirecenzja #dealextreme #dx #zakupyzchin
cuberut - Ponieważ nie mogłem znaleźć nic ciekawego na allegro, bo albo nie pasowało ...

źródło: comment_b4qKncHTirkVJneL9x5Dz2ofkU3xXoPl.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach