Wpis z mikrobloga

#licbaza #matura #jezykpolski #prezentacjamaturalna #grammarnazi #prezentacjakefira

Zwracam się tych, którzy wykazali kiedyś zainteresowanie moją prezentacją maturalną z języka polskiego:

@ortofosforan, @parasolki, @spatsi, @DogeMoney, @cherrycoke2l, @Sindarin, @Zdanio, @adiqq, @2f1i

lub mają/mieli tego typu temat na maturze:

@Mow_do_mnie_mistrz:, @diablik:, @adiqq:

oraz do każdego, kto namiętnie przesiaduje na ww. serwisach, dużo lurkuje, zna epickie fredy czy po prostu lubi uprawiać szeroko pojęty śmieszking.

Temat mojej pracy maturalnej brzmi:

Scharakteryzuj środowiskową odmianę języka internautów. Zanalizuj samodzielnie zgromadzony materiał językowy.


Każdego, kto ma czas i ochotę proszę o podsyłanie mi (tu we wpisie lub na PW) linków do rozmów na #wykop​ie (w tym #mirko, rzecz jasna), #karachan​ie, #bash​u, #twitter​ze oraz ewentualnie zrzutów ekranu ze swojego #facebook​a czy #gg zawierających elementy charakterystyczne dla języka internetów. Mam tu na myśli neologizmy (np. nowociota), frazeologizmy (np. #rozowepaski), emotikony (np. ( ͡° ͜ʖ ͡°)) i specyficzne zapisy wyrazów (np. 3m się). Jeśli coś pominąłem, a również zasługuje na uwagę, to też można wysyłać.

Dopuszczam jako tako przekleństwa, ale materiałów przesadnie wulgarnych nie wykorzystam.
Keffiro - #licbaza #matura #jezykpolski #prezentacjamaturalna #grammarnazi #prezentac...

źródło: comment_wwzzb74yfiej5tFMpXrxeHi3ENVDUL3D.jpg

Pobierz
  • 9
@Keffiro: pracę maturalną o kurhanie zrobił

podwiek #!$%@? xD


I chcialem wyjechac na wakacje do wujków, ale to uczucie gdy tak bardzo zmienne IP dzieci neostrady rzuć kamienia, przegryw nitka, bo to jetst ten slynny wygryw, anon smieszek reporting for diuty #!$%@? jp2 i korwin. odpalam wowa online z samym szatanem gimbusiary, zbanujcie raka, wololo