Wpis z mikrobloga

##!$%@? na tym #allegro już nic nie da się kupić wszystko przychodzi zepsute albo wybrakowane (3 przypadek w tym roku), zamówiłem multimetr, i po włożeniu baterii się nie uruchamia. Bateria sprawna bo sprawdzałem.

Jak to najlepiej rozwiązać, centrum sporów? Reklamacja? Niezgodność towaru z umową? Z komentarzy wiem, że sprzedający się miga od pokrycia kosztów przesyłki. Przez co będę musiał ponieść dodatkowe koszty...

Jak to najlepiej załatwić, żebym wyszedł na swoje? Bo to nie chodzi o kwotę (33zł) ale o to, że to już 3 przypadek w tym roku i widzę, że takich cwaniaczków coraz więcej. Jeden do drugiego, i strata się robi duża.

Żeby włożyć baterię do takiego multimetra trzeba go rozkręcić, i w środku są nieprzylutowane niektóre piny, więc pewnie dlatego nie działa. Co to w ogóle za jakość. Jak można handlować takimi bublami. #boldupy Przylutowałbym to sam, ale nie mam pewności, że zadziała, a potem bym już na pewno tego nie wymienił. Zamawiałem sprawny sprzęt a dostałem "zrób to sam".

#gwarancja #elektronika

Oto sprzedający: http://allegro.pl/show_user.php?uid=25820605
  • 10
@doopchuck: a, założyłem, że już to zrobiłeś. ;) Napisz, że nie działa i że ma przesłać nowy + na koniec zażądaj zwrotu kosztów wysyłki.