Wpis z mikrobloga

@blyskotliwy: Żeby chociaż ten debil w coś celował.Nie dość,że dostaje nerwicy gdy gram tymi japońcami i innymi gównami skośnoookimi to jeszcze gdy człowiek sie stara to masz ci los.Aczkolwiek jak później spiął poślady ten kretyn aby wygrać.Aż mało mu gacie nie spadły piękna porażka 13:15.Dawno,żem tylu przekleństw nie użył nawet @Emes91 się chowa z poprzedniego filmika.
Dawno,żem tylu przekleństw nie użył nawet @Emes91 się chowa z poprzedniego filmika.


@Abrakadabror: Lol, Was chyba w dzieciństwie rodzice nie wypuszczali na dwór, skoro serio uważacie, że pojedyncze nazwanie kogoś "rakiem" (i to nawet bez żadnych przekleństw) jest nie wiadomo jak wielkim i wulgarnym pociskiem xD
@Abrakadabror: A poza tym, tak jak mówi @gobi12. Koleś był w widoku snajperskim, a Ty mu wjechałeś tuż przed strzałem. Jak ktoś do tego ma słabego kompa lub neta, to czasem naprawdę trudno wyhamować reakcję w ostatniej chwili. Był trochę za Tobą, ale nie znowu tak daleko, żebyś nie mógł tego ogarnąć. Dzielicie winę, moim zdaniem.
@Emes91: Dobra w takim razie do kogo on strzelał? W tym snajperskim trybie?

A co do tych przekleństw po prostu chciałem tylko stwierdzić,że twoje bluzgi na artę wcale nie był jakieś wybitne.Thats all.
Dobra w takim razie do kogo on strzelał? W tym snajperskim trybie?


@Abrakadabror: Nie wiem, może próbował na ślepo - ja tak często robię, bo co mi szkodzi. Nie zrobił tego specjalnie przecież, co nie?