Wpis z mikrobloga

Właśnie skończyłem God of War 3 i podzielę się wrażeniami :)

+ gra ma WIELKI rozmach. Tak epickiej gry jeszcze nie widziałem, myślałem że to co ma do zaoferowania GoW 2 to dużo ale GoW 3 to pod tym względem mistrzostwo.

+ grafika - chyba jedna z najładniejszych gier na PS3, miałem często problem z rozróżnieniem kiedy kończy się filmik a kiedy zaczyna się właściwa gra.

+ system walki - wiadomo, od pierwszej części jeden z najlepszych w slasherach.

+ mordestwa bogów :D

+ udźwiękowienie

+ przemoc - dużo i sugestywnie, tak jak być powinno.

+ level design - walka z tytanem, walka na tytanie z wielkim bosem....

- końcówka - nie dość że dziwna to jeszcze to jeszcze okazuje się że seria się skończyła :<

- trochę za krótka

- czasami problem z namierzaniem wrogów

Podsumowując - 9+/10 gra jest mega, grzechem jest nie zagrać.


#gry #recenzja #godofwar3 #ps3
  • 16
@Wandsbeker: Emulatory. Pogranie w tytuły z ps2, czy psp na mocno przeciętnym dzisiejszym pcecie nie jest niczym trudnym. W końcu uda im się to zrobić z poprzednią generacją.
@Vender: fakt, emulator PS2 jest i działa, widziałem go na żywo w działaniu na kompie kolega i jest nawet ok, ale koleś ma najmocniejszą i5, 16gb ram i jakiegoś titana - a i tak każda gra nie ruszy.

Co do emulacji PS3 na kompie - nie wiadomo kiedy i czy w ogóle będzie to miało miejsce. Przypominam że procesor cell to dziwka jeśli idzie o samo programowanie na nim a co
@Wandsbeker: Zobaczymy, jak serio odpuszczą sobie wydanie GTA5 na pieca, to kupie sobie psa. Jeśli jednak go w niedługim czasie zapowiedzą ty wydam ostatnie grosze na upgrade pc na w3.
@Wandsbeker: no to skosztuj tej gry koniecznie na innym poziomie niż najłatwiejszy. Pisałem kiedyś że fabuły God of Wara nie przebije niestety ale i tak ma mocną. Ale system walki rozwala Kratosa i jego dodatki w mak :)