Wpis z mikrobloga

Odczuwam dokuczliwe kołatanie serca, ono wtedy nierówno bije, raz mocniej raz słabiej, lub szybciej i wolniej, jak nienormalne.

Wiem, że to się zdarza zdrowym ludziom, ale jak mam to codziennie czasem kilka razy na minutę, to już wypadałoby się zbadać? Kawy nie piję, nie palę, innych grzechów nie pamiętam.

A jakie badanie na serce, EKG?

#medycyna
  • 33
@Eskimoska: ona też. Podejrzewano nadczynność ponieważ jest szczupła, a je dwa razy więcej ode mnie. Ja natomiast strasznie puchnę pomimo twgo, że niewiele jem. Skoczył mi puls i ciśnienie, dość mocno wariowało przez 2 tygodnie i mimo, iż miałem robione tsh, ft3 i ft4 to nicc nie wykazało. Pojechaliśmy do szpitala w nocy kiedy do objawów mocno dołączyły zawroty głowy, ciśnienie 180/100 puls też 100, zrobili jeszcze raz badania (3 dni
@Eskimoska: dzięki piękne. Nie zastanawiaj się bo to będzie za Tobą chodzić i coraz częściej będziesz o tym myśleć, a co za tym idzie nigdy się nie unormuje. Lepiej iść do fachowca, niech zleci badania. W moim przypadku sprawdzało się to na chwilę abym się mógł uspokoić. Teraz praktycznie nie myślę o tym i to ignoruje do czasu wizyty u specjalistki. Powodzenia i również zdrówka życzę :)