Wpis z mikrobloga

@KotoFan: jeżeli robisz pełną głębokośc przysiadu przy opcji 'wywalanie sie na kał' to jest poprawne.

w sugesti 'rób siady tak jak srasz' chodzi o to, że automatycznie wtedy ustawiasz się tak, aby zejśc z dupskiem jak najniżej i jak najwygodniej.
  • Odpowiedz
@Vonsatch: Bardzo często widzę na siłowni jak ludzie robiąc przysiad, naładują sobie po 150kg, a nie zejdą nawet do połowy przysiadu ;P A do tego jak się przy tym nastękają.. :D
  • Odpowiedz
@KotoFan: Won od suwnicy w przysiadach. Nagraj ten filmik, bo chcę to zobaczyć.

robię na suwnicy to się nie wywalam


Jeżeli na sztandze się wywalasz, to znaczy, że coś jest nie tak.
  • Odpowiedz
@pepone: nie próbowałem ze sztangą samą. Mam taki problem, że nie mogę utrzymać równowagi przy samym przysiadzie więc wymyśliłem sobie, że trochę wyrobię mięśnie jakieś i wtedy się przerzucę na samą sztangę
  • Odpowiedz
@KotoFan: Jeżeli nie możesz utrzymać równowagi, to na 90% brak mobilności kostek, torebka stawu biodrowego prawdopodobnie też musi być nieźle spięta.
  • Odpowiedz
@KotoFan:

:o stary, nie wiem co to za pokręcona logika, ale natychmiast przestań tak cwiczyc, bo tylko pogorszysz sprawę!

przysiad ze sztangą to KOMPLETNIE inny ruch niż jakieś suwnice, czy nawet przysiady na maszynie Smitha.

sorry, że tak to ubiorę w słowa, ale jeżeli nie potrafisz utrzymac równowagi przy przysiadzie... to jesteś trochę dysfunkcyjny pod wzlęgem atletycznym. musisz nad mobilnością popracowac, nie zdziwiłbym się, gdybyś też jakieś wady kręgosłupa miał.
  • Odpowiedz