Aktywne Wpisy

brubel +59
Screen z grupy osiedla, na którym mieszkam. Uwielbiam ludzi przenoszących się na wieś lub na tereny wiejskie, które de facto są wsią, ale już w granicach administracyjnych miasta i narzekających na takie rzeczy. W sumie tyczy się to nie tylko p-------------a się do rolników, ale też budowania się obok lotnisk, strzelnic itp i narzekania na hałas. Ciekawe czemu działki były takie tanie i czemu wtedy to Ci bulwo nie przeszkadzało? Może jest
źródło: temp_file876015500650161673
Pobierz
SilesianPill +446
W komentarzach pod znaleziskami dotyczącymi wyludniania wsi zawsze jest sporo komentarzy typu: "bzdury, bo u mnie na wsi to się pełno domów buduje!".
Potem się okazuje, że ta wieś to tak naprawdę sypialnia dla dużego miasta 15 km dalej XD
#demografia #polska #nieruchomosci
Potem się okazuje, że ta wieś to tak naprawdę sypialnia dla dużego miasta 15 km dalej XD
#demografia #polska #nieruchomosci




Mentzen w drugiej turze ma szansę wygrać i rządzić w imię poglądów brauna, a Nawrocki jak wejdzie do drugiej to przerżnie z kretesem.
W pierwszej Nawrocki w drugiej czaskoski. Same piękne opcje .I.
źródło: SNQktkpTURBXy8wNGNmNDQwNTk1MTk5NzYyOTJkNGU3ZmNkMmRmMjc4My5qcGeSlQMAzITNEJ3NCViTBc0EsM0CpA
Pobierz@Grzesiok: znam pisowców. Tam jest wielki odłam homo sovieticusów, co najchętniej przywróciła by PGRy i wszystko upaństwowiła (dlatego im się podoba PIS). Oni nigdy nie zagłosują na Menztena. Zostaną w domu.