Wpis z mikrobloga

Jako, że pierwszy raz brałem udział w #trojmiejskiewykopparty to napiszę kilka słów jak było według mnie.

Atmosfera całkiem przyjemna, choć brakowało mi trochę miejsca do potańczenia, bo poza konkursami to można było tylko siedzieć i pić.

Przydałoby się także trochę więcej zabaw nastawionych na integrację, a nie tylko rywalizację.

Co do konkursów to nawet okay, choć mogłoby ich być więcej, nawet gdyby miały być bez nagród. Szkoda, że ten z ostrym jedzeniem nie odbywał się przy mini barze, gdzie był konkurs piwny, bo by było wszystko lepiej widać. Kalambury wyszły imho trochę chaotycznie, ale były jednym z lepszych punktów imprezy.

Świetnym pomysłem był ten turniej w grę od #rebel Gra prosta, dynamiczna i przyjemna, w sam raz na taką okazję. Ogólnie przydałoby się więcej takich #grybezpradu , nawet jeżeli nie miałaby to być forma konkursów z nagrodami.

Gra od @Wrzoskoowna z hasłami pierwsza klasa i była naprawdę zabawna, pozdrowienia dla wszystkich, którzy grali, choć ich nicków niestety nie pamiętam.

Pozdrowienia dla @vlodar i jego #rozwypasek oraz @Saashaa i @parasolki porządne z Was Wykopki. Gz i pzdr też dla dziewczyny przebranej za Czarnego łabędzia, dziwne, że nie wygrała bo dostała wg mnie najgłośniejsze brawa no i sie jej należało. Reszty uczestników nie pamiętam już niestety po nickach, ale także ich pozdrawiam :-)

Pozdrowienia i dzięki też dla organizatorów, wykonaliście kawał dobrej roboty i ogarneliście naprawdę dobre spotkanie!

PS. Warto było zostać do północy bo tort był całkiem, całkiem :-)
  • 12
@parasolki: Takie życie, chciałem zostać na karaoke, bo lubię śpiewać. Choć pewnie wyleciałbym za balkon, heh... Niestety, czas nie pozwalał, nad czym ubolewam :-)