✨️ Obserwuj #mirkoanonim Na rynku #nieruchomosci niby smuta, a patrzę, co się dzieje w Olsztynie i mam wrażenie, że lokomotywa pędzi dalej. Chcę tu kupić mieszkanie, więc perspektywa nawet nie spadku, ale chociaż wyhamowania cen, była mi na rękę. Jednak widzę, że pojawiają się kolejne, nowe inwestycje, każda jedna wchodzi z coraz wyższymi cenami i każda cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Zarabiam całkiem dobrze, jak na lokalne realia - bardzo dobrze. A mimo to 10k i więcej za mkw mieszkania w Olsztynie wydaje mi się strasznie wysoką ceną. Jak to ogarniają ludzie, którzy zarabiają tę statystyczną średnią? Czy może nie ogarniają? No i gdzie ten kryzys, skoro dewi wciąż podnoszą ceny, a mimo to sprzedają wszystko niemal na pniu?
@mirko_anonim: Ja szukam mieszkania w Elblągu i ostatnio zauważyłem, że mieszkania, które niby sprzedały się w jednej inwestycji około pół roku temu znowu są w sprzedaży ( ͡°͜ʖ͡°) Więc trzeba do wszystkiego podchodzić z dystansem
uczciwy-sprzymierzeniec-97: Jest dużo ludzi którzy po prostu dobrze zarabiają i, uwaga, nie siedzą na Wykopie śledząc tag #nieruchomosci pisząc jak to jest źle ( ͡°͜ʖ͡°)
Ostatnio był na głównej wpis jak to drogo w Hiszpanii.
Dosłownie dzień wcześniej kolega Hiszpan kupił sobie starą, wielką winnicę z ziemią w okół blisko Walencji, ze stałym 2.5% na cały okres kredytowania i będzie sobie tam pracował zdalnie tak jak zdalnie pracował
Dlaczego ludzie dziękują zatrzymującym się samochodom na pasach, przecież to nie jest żaden akt łaski tylko gdyby nie ten obowiązek wprowadzony ileś tam lat temu to byłby dalej dziki zachód jak był kiedyś
Na rynku #nieruchomosci niby smuta, a patrzę, co się dzieje w Olsztynie i mam wrażenie, że lokomotywa pędzi dalej. Chcę tu kupić mieszkanie, więc perspektywa nawet nie spadku, ale chociaż wyhamowania cen, była mi na rękę. Jednak widzę, że pojawiają się kolejne, nowe inwestycje, każda jedna wchodzi z coraz wyższymi cenami i każda cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Zarabiam całkiem dobrze, jak na lokalne realia - bardzo dobrze. A mimo to 10k i więcej za mkw mieszkania w Olsztynie wydaje mi się strasznie wysoką ceną. Jak to ogarniają ludzie, którzy zarabiają tę statystyczną średnią? Czy może nie ogarniają? No i gdzie ten kryzys, skoro dewi wciąż podnoszą ceny, a mimo to sprzedają wszystko niemal na pniu?
〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Opublikuj swój własny wpis: Mirko Anonim
· Zaakceptował: RamtamtamSi
@mirko_anonim: Czy aby na pewno?
Więc trzeba do wszystkiego podchodzić z dystansem
Ostatnio był na głównej wpis jak to drogo w Hiszpanii.
Dosłownie dzień wcześniej kolega Hiszpan kupił sobie starą, wielką winnicę z ziemią w okół blisko Walencji, ze stałym 2.5% na cały okres kredytowania i będzie sobie tam pracował zdalnie tak jak zdalnie pracował