Wpis z mikrobloga

Słuchajcie, mam problem z kotem. Wczoraj skoczył ze stołu i tak się ślizgnął że wylądował łbem na ziemi. W jednym oku źrenica zmalała i przestała reagować na światło, oko jakby ściemniało (zaszło krwią?). Kot zaczął się przewracać, nie wiem czy przez to, że przestał widzieć na oko czy to problem z błędnikiem po uderzeniu. Było już bardzo późno więc stwierdziłem, że zaczekam z tym do rana. Dzisiaj oko wróciło do normy, reaguje na światło, przestał się przewracać.

Zacząłem mu cykać zdjęcia z fleszem żeby zobaczyć to oko (karta nie pasuje do laptopa więc muszę opisać). Oko z którym nie ma problemu raz światło odbija, raz nie - zależy od kąta. Drugie oko, odbija światło bardzo mocno, w dodatku w dolnej części jest jakaś kreska.

No i teraz sprawa. Dzisiaj niedziela, wet odpada bo nie sram kasą żeby kogoś ogarnąć. Tylko czy iść z nim jutro czy zaczekać kilka dni i zobaczyć czy mu się poprawi? Przypominam, że żeby pojechać na wakacje musiałbym sprzedać nerkę więc nie stać mnie na chodzenie do weta dla frajdy.

#weterynaria #kot #koty
  • 8