Wpis z mikrobloga

A więc drogie Mirki zgodnie z obietnicą z mojego poprzedniego wpisu prezentuje

Wam prezent jaki otrzymałem w ramach akcji #wykopoczta

Autorami paczki jest zespół portalu finansowego @Bankierpl

Dzisiaj rano obudził mnie dzwonek do drzwi i patrzę a tu przychodzi kurier ze sporą paczką. Spodziewałem się bardziej przesyłki z chińszczyzną z allegro od jednego jegomościa. Wagowo by się zgadzało, ale zaraz przypomniałem sobie o tym ,że #wykopaczka jeszcze nie przyszła. Zaraz zabrałem się za rozpakowanie. Zawartość paczki przerosła moje najśmielsze oczekiwania

Większa część paczki na zdjęciach prezentuję się tak:

Jest też fajny polarek w moim ulubionym kolorze a'la pracbaza

Ważnym elementem paczki jest urocza świnka i gotówka obok niej

z pewnością zmotywuję mnie to do oszczędzania :) W transporcie straciła tylne łapki ale pomocą Taty udało się je przykleić i teraz zajmuję honorowe miejsce w pokoju.

Jest też urocza reklamówka ,która już się przydała podczas przenoszenia z komórki kluczowych dóbr o charakterze kulinarnym a dla wykopu symbolicznym

Zespołowi portalu chciałem serdecznie podziękować za bardzo trafione prezenty. Z tego co pisali w liście za kulisami wykopoczty działy się dziwne rzeczy mające powiązanie z aferą kosmiczną i pozytywnym zrządzeniem losu ta niezwykła paczka do mnie trafiła. A już miałem obawy czy paczka do mnie dojdzie. Nader udane gadżety z ,których mam wielką radość i z dumą będę je nosił. Swoją drogą pośród rodzinki po takim prezencie wzrosło zainteresowanie twórczością portalu Bankier. Sam z pewnością zajrzę częściej.... Pozdrawiam gorąco autorów paczki....

PS


ps2

  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach