Wpis z mikrobloga

#!$%@? mać gdzie ja żyję. Uszczypnijcie mnie, bo nie wierzę. #!$%@?ństwo w najczystszej postaci.

"Wojewoda Dolnośląski Tomasz Smolarz przychylił się do wniosku Policji i zamknął trybuny B i X na Stadionie Wrocław na mecze z Widzewem Łódź i Cracovią."

Wiecie co jest najlepsze? Że te dwa mecze Śląska u siebie nie są po sobie, między nimi jest jeszcze mecz Podbeskidziem. Jak wiadomo z Bielska nie przyjedzie aż tak dużo kibiców więc po co marnować zakaz na ten mecz jak można go przerzucić na następny?

A dlaczego zamykają sketor dla kilku tysięcy osób? "Wniosek Policji spowodowany był użyciem środków pirotechnicznych na tych trybunach podczas spotkania Śląska Wrocław z Zagłębiem Lubin. Kibice Zagłębia odpalili pięć rac świetlnych i trzy tzw. ognie wrocławskie"

Piłkarski poker trwa w najlepsze. Widzew przyjechałby w jakieś 1000 osób do Wrocławia ale po co sobie robić problem jak jednym podpisem można mieć wszystko z głowy a i gospodarzom będzie się grało dużo łatwiej. Mam nadzieję, że przy urnach wszyscy kibice będą pamiętać jak te #!$%@? utrudniają życie bo że to jest decyzja polityczna to nie mam żadnych wątpliwości.

#pilkanozna #kibice #gorzkiezale #widzew
  • 6