Wpis z mikrobloga

@archive: brzmi dobrze, dzięki :) Czekam na dalsze propozycje.

Ze swej strony, jeśli schroniskami ktoś jest zainteresowany, to polecam SSM w Wetlinie, pokój 3-osobowy z łazienką, dość czysto (chociaż woda z kranu śmierdzi, ale nie wiem na ile to wina schroniska, a na ile ogólnowetlińskiej wody, piliśmy źródlaną na wszelki wypadek). Wyszło po 4 dychy na głowę za nocleg w weekend majowy, sale wieloosobowe oczywiście tańsze. Idealna baza wypadowa wszędzie.
@kasiknocheinmal: Baardzo polecam agro "Cicha Woda" Żubracze 23, 38-607 Cisna 013 468 47 12, 013 468 63 02 (po 20-tej)

7 km do Cisnej i sławnej Siekierezady

5 km do głównej stacji kolejki wąskotorowej

1 metr do rzeczki górskiej Solinki

Cicha Woda leży w dolinie pod zboczem góry Hyrlatej i Matragony, ulubionej ostoi niedźwiedzi, wokół dużo szlaków rowerowych i pieszych .

Są pokoje (od 1 do 5 os) i domki traperskie
@archive: są dwa obiekty PTTK w Ustrzykach Górnych - wielki moloch, tam jest drożej, i stary dobry Kremenaros zaraz na wjeździe od strony Wetliny, gdzie za dyszkę dostaniesz glebę z materacem albo miejsce na namiot, a za dwie łóżko w sali dla 10 osób. Budżetowo i jak dla mnie gites.

@kasiknocheinmal: raczej zaliczałem głównie schroniska i pola namiotowe, ale trafiła się i jedna kameralna miejscówka która może Ci się spodobać.