Wpis z mikrobloga

Mirasy super pomysł na biznes, chociaż pewnie nie jestem pierwszy :P

Wyobraźcie sobie darmowe programy, za który opcjonalnie można zapłacić. Jeżeli ktoś będzie chciał korzystać z darmowego to w tle będzie się wykonywał skrypt do kopania kryptowalut o najniższym priorytecie, tak żeby nie przeszkadzać użytkownikowi. Kupienie programu oczywiście pozwala na wyłączenie tego :)

Cebula w narodzie silna, więc może trafi na podatny grunt.

#programowanie #kryptowaluty
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@DobryMotyw: Nie da rady zbudować dobrej marki wykorzystując takie tanie zagrania :P Chodzi o dostarczanie dobrego działającego produktu ludziom :)

Kolejny pomysł mi wpadł: jeżeli użytkownik odpowiednio dużo wykopie to ten skrypt do kopania się wyłącza :D Jak ktoś ma dobrą maszynę to po powiedzmy 2 miesiącach działania może cieszyć się wersją bez mankamentów :)
  • Odpowiedz
@echelon_: Myślę, że można się przed tym zabezpieczyć albo jakoś uprzykrzyć takim ludziom życie. Przykładowo zapisanie pliku w wybranym formacie tylko w przypadku jeżeli jest aktywne połączenie z serwerem :P Oczywiście zapis pliku działałby bez internetu, ale w takiej formie, która utrudniałaby dzielenie się pracą z innymi.

Przykładowo możliwe jest zapisanie pliku do formatu .doc, ale nie do .pdf - minimalnie by to uprzykrzało życie, ale nie umiem na szybko
  • Odpowiedz