Wpis z mikrobloga

Nie rozumiem typów, którzy piszą: "hurr durr - jak można nie zdać podstawy z matmy"(albo zdać słabo)- tak teraz sobie gadam z kuzynką... mówi, ze tragedia. Dziewczyna od zawsze 6 z matmy/fizyki. Wiele razy poprawiała NAUCZYCIELI itp. dodatkowo chodziła na korki.... niejednokrotnie tłumaczyła mi matmę i nie było zadania, które mogłoby ją zagiąć... mówi, ze presja stres i popierdzieliła się w najprostszych obliczeniach.

Zapewne zda, tylko nie wiadomo na jakim poziomie :) #matura

  • 86
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

"hurr durr - jak można nie zdać podstawy z matmy"


@zdechly_jez: Nie zdając podstawy matury z matmy nie ma sensu żyć, bo wyrasta z tego socjal, który żre i kosztuje, a ciągle mu mało, bo nie może policzyć ile przeżarł już.

  • Odpowiedz
napisała, ze była masakryczna - co dopiero osoby 2-3 z matmy


@zdechly_jez: no, to może wreszcie jakiś normalny poziom na tej maturze jest, a nie poziom egzaminu gimnazjalnego jak to było przed laty, aż sobie może zerknę :D

Swoją drogą, ja pamiętam też miałem lekkiego stresa, coś tam pogmatwałem, źle sinusy/cosinusy w tabliach posprawdzałem.. ale bez przesady.. i tak było chyba z 94% z rozszerzenia :D ( ͡° ͜
  • Odpowiedz
@Auuron: ja miałem stresa godzinę po maturze, jak już zaczęli w internetach publikować "wyniki", które często mijają się z prawdą (ich sprawdzanie to chyba najbardziej bezsensowna rzecz jaką zrobiłem) :) i udało się chemię rozszerzoną na 97%
  • Odpowiedz
@zdechly_jez: Jak na kogoś stres działa tak mocno że normalnie mając same 6 z matmy/fizyki, nagle myli się w najprostszych obliczeniach i nie potrafi przez dwie godziny uspokoić na tyle żeby rozwiązać banalne zadania, to proponuje iśc do psychologa, bo to nie jest normalne.
  • Odpowiedz
@tallman: już wywnioskowałeś sobie co nie co nie? XD kuzynka podliczyła sobie procentowo - co najmniej 80%ma @rss: -jak wcześniej - odpisuje tobie bo miałeś największy hurr durr dupy xD

poza tym nikt tam nie płacze już, ze musi zdawać matme - tylko po prostu jak ktoś jej nie ogarnia to mu nawet karty wzorów nie pomogą :)
  • Odpowiedz
poza tym nikt tam nie płacze już, ze musi zdawać matme - tylko po prostu jak ktoś jej nie ogarnia to mu nawet karty wzorów nie pomogą :)


@zdechly_jez: a co tam do ogarniania na podstawowej

  • Odpowiedz